GWIAZDY

Gwiazdy. O niej śniło miliony mężczyzn! Anna Mucha czaruje do dziś, ale jak wyglądała kiedyś? Zobaczcie na te zdjęcia!

2023-11-27 11:22

Annę Muchę zna niemal każdy Polak, który choć raz włączył telewizor. To bardzo znana aktorka oraz prezenterka telewizyjna. 43-latka zadebiutowała na dużym ekranie mając dziewięć lat i już wtedy było wiadomo, że kariera stoi przed nią otworem.

Anna Mucha ukończyła liceum im. Stefana Batorego w Warszawie, a później studiowała w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego. Od dziecka była łączona z aktorstwem. Jako dziewięciolatka zadebiutowała na dużym ekranie rolą Sabinki w filmie "Korczak" Andrzeja Wajdy.

Później mogliśmy ją zobaczyć w dwóch filmach takich jak "Chłopaki nie płaczą", czy też "Młode wilki". Mucha jest także aktorką serialową, bo od 20 lat jest popularną "Magdą" w serialu "M jak Miłość".

QUIZ. Piękne aktorki z lat PRL - Sprawdźcie, czy pamiętacie te gwiazdy ekranu!

Pytanie 1 z 10
Jaka produkcja rozsławiła Polę Raksę?

Tak wyglądała Anna Mucha, gdy była dzieckiem. Zobaczcie galerię!

43-latka jest bardzo znana w naszym kraju. Na salonach jest od bardzo dawna. Na Instragramie ma niemal milion obserwujących. Wielu z nas może jednak nie wiedzieć jak ta przepiękna aktorka wyglądała, gdy była właśnie dzieckiem. Ciekawi? Zobaczcie poniższą galerię. Będziecie z pewnością zaskoczeni!

Anna Mucha wręczała kwiaty Michaelowi Jacksonowi, gdy była maturzystką. To się nagrało!
Sonda
Czy uważasz, że Anna Mucha jest najpiękniejszą, polską aktorką?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE