gorzów food trucki 1

i

Autor: Fragles Kuchnie na kółkach cieszyły się wzięciem w październiku.

Festiwal Smaków Food Trucków

25 mobilnych restauracji zaparkuje w Gorzowie. Będzie smacznie!

2023-03-15 12:27

​W weekend [18-19.03] na Placu Grunwaldzkim mini kulinarna mapa świata na wyciągnięcie ręki, a raczej kubków smakowych. Do skosztowania będą przeróżne smakołyki słodkie, słone czy ostre. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Jakie światowe kuchnie zjadą do Gorzowa?

Rodziny z dziećmi będą mogły smacznie i aktywnie spędzić czas. Serwowane będą dania z różnych zakątków świata: gruzińskie chaczapuri, ukraińskie pielmieni, meksykańskie burrito, quesadilla czy taco oraz azjatyckie pad thai. Pojawią się również klasyczne dania street foodu, takie jak: burgery, bajgle, kanapki z pastrami, zapiekanki oraz frytki belgijskie. Nie może zabraknąć food trucków ze słodkościami. Do wyboru będą: hiszpańskie churrosy, amerykańskie pączki z dziurką lub owoce w czekoladzie.

gorzów food trucki 2

i

Autor: Fragles Hiszpańskie churrosy i gruzińska waniliowa lemoniada.

Po kaloriach - rekreacja w strefach. Jakich?

Festiwal Smaków Food Trucków to także atrakcje i konkursy. Do zdobycia będą gadżety oraz bony na jedzonko. Zaplanowano grę terenową, quiz oraz festiwalową krzyżówkę. Najmłodsi będą mogli wyszaleć się w kolorowej strefie dmuchańców, a dorośli wziąć udział w zawodach jedzenia na czas. Jak zawsze na gości czekać będzie strefa konsumpcyjna, strefa chill z leżakami i strefa z kolorowankami dla maluchów.

Mobilne kuchnie na gorzowskim Placu Grunwaldzkim otwarte będą w sobotę [18.03] od godz. 12 do 21, a w niedzielę [19.03] od godz. 12 do 20.

Dariusz "Tiger" Michalczewski: Ujawnia plany na wielki benefis! Światowe gwiazdy

Quiz o wiośnie. Sprawdźcie, czy jesteście przygotowani na jej przyjście

Pytanie 1 z 10
Pierwszy dzień kalendarzowej wiosny to:
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE