Drużyna judoków IKS Atak Elbląg na VIII Mistrzostwach Polski w Luboniu

Autor: IKS Atak Elbląg Drużyna judoków IKS Atak Elbląg na VIII Mistrzostwach Polski w Luboniu

Worek medali i drużynowy brąz. Świetne starty judoków elbląskiego Ataku

2020-10-06 14:33

W Luboniu koło Poznania odbyły się VIII Mistrzostwa Polski Osób z Niepełnosprawnościami w Judo. Po długiej przerwie na tatami spotkało się 77 zawodników z ośmiu klubów. Wśród nich byli przedstawiciele IKS Atak Elbląg.

VIII Mistrzostwa Polski Osób z Niepełnosprawnościami w Judo. Medale dla IKS Atak Elbląg

VIII Mistrzostwa Polski Osób z Niepełnosprawnościami w Judo trwały dwa dni i były poprzedzone treningiem obserwowanym, podczas którego odbyła się klasyfikacja zawodników do odpowiednich grup startowych. Zawodnicy IKS ATAK wywalczyli 12 medali - 5 złotych, 4 srebrne, 3 brązowe i 2 piąte miejsca.

QUIZ. Kultowe teksty, który zna każdy! Wiesz, kto je powiedział?

1. Na początek coś łatwego! Kto wypowiedział te słynne słowa: "Sorry, taki mamy klimat!"

Złoto wywalczyli: Michał Bryl, Konrad Szumski, Mateusz Bielecki , Rafał Topolski, Adam Wiśniewski. Srebro – Michał Weroński, Mirek Kostka, Marcin Liszcz, Sebastian Majewski.Brąz – Weronika Fercho, Anna Rybicka, Daniel Dawid

W klasyfikacji generalnej drużynowo IKS Atak Elbląg uplasował się na miejscu III. Trenerami elbląskich judoków są Paulina Dąbrowska i Michał Dąbrowscy.