W "czternastce" powstała telewizja szkolna

2021-10-28 10:53
Sp 14 szkolna tv
Autor: SP 14

„Czternastka TV”- pod taką nazwą w Szkole Podstawowej nr 14 w Elblągu rozpoczęła swoją działalność szkolna telewizja. Na kanale YouTube Czternastka TV ukazują się cyklicznie materiały filmowe dotyczące działalności szkoły, reportaże, wywiady, sondaże, relacje z ciekawych miejsc i wydarzeń na terenie miasta, w których biorą udział uczniowie.

W planach szkolnej telewizji jest stworzenie profesjonalnego studia wiadomości oraz wyposażenie go w specjalistyczny sprzęt. W SP nr 14 prowadzone są również zajęcia pozalekcyjne, podczas których uczniowie klas VI-VII mogą rozwijać swoje zainteresowania dziennikarskie i medialne, wykorzystując technologie informacyjno-komunikacyjne. Poznają podstawy fotografii, uczą się nagrywania, kadrowania oraz montażu filmów. Wkrótce będą mogli się sprawdzić i zademonstrować swoje umiejętności podczas nagrań nowych odcinków szkolnej telewizji.

Czternastka TV opublikowała już sześć materiałów filmowych dostępnych na szkolnym kanale YouTube Czternastka TV bit.ly/3CfcnPC. Zapraszamy do oglądania i subskrypcji naszego kanału, gdzie będą ukazywały się kolejne odcinki, a młodym redaktorom życzymy wytrwałości, wielu pomysłów oraz udanych realizacji.

Uwaga na oszustów
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE