Szlaban zablokował drogę rowerzyście. Nie uwierzycie, co z nim zrobił [NAGRANIE]

i

Autor: KMP Elbląg Uszkodził szlaban przy ul. Różanej w Elblągu. Poszukuje go mężczyzna

Wandalizm

Szlaban zablokował drogę rowerzyście. Nie uwierzysz, co z nim zrobił [NAGRANIE]

2023-03-23 13:04

Niszczenie szlabanów w Elblągu to już jakaś plaga. Jedno z ostatnich miało miejsce pod koniec lutego przy ulicy Różanej. Rowerzysta nie mógł zmieścić się pod barierką, więc postanowił poradzić sobie inaczej. Co takiego zrobił? Możecie zobaczyć na nagraniu poniżej.

Do zdarzenia doszło 26 lutego 2023 roku. Pewien rowerzysta przejeżdżający ul. Różaną w Elblągu napotkał na swojej drodze szlaban. W związku z tym, że nie mógł się pod nim zmieścić, postanowił podnieść jego ramię. Szkoda tylko, że przy okazji go uszkodził.

Cała sytuacja została nagrana przez osiedlowy monitoring. By szybciej znaleźć sprawcę, policja postanowiła opublikować filmik w sieci.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat mężczyzny z nagrania, proszone są o kontakt z policjantem pod numerem tel.: 47 734 16 28 lub mailowo policja@elblag.ol.policja.gov.pl.

Elbląg. Rodzina próbowała samodzielnie usunąć blokadę z koła samochodu
Źródło: Szlaban zablokował drogę rowerzyście. Nie uwierzysz, co z nim zrobił [NAGRANIE]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE