Przed nami zawody o Puchar Prezydenta Elbląga w strzelectwie sportowym

2020-07-10 12:46
Zawody strzeleckie przed nami
Autor: Flota Elbląg

Między 8-19 lipca na obiektach strzeleckich klubu WKS Flota Elbląg rozegrane zostaną zawody o Puchar Prezydenta Elbląga w strzelectwie sportowym. Organizatorzy zapraszają wszystkich, którzy chcą spróbować swoich sił w tym sporcie. Celem zawodów jest propagowanie strzelectwa i upowszechnienie tej dyscypliny wśród mieszkańców miasta, w szczególności wśród dzieci i młodzieży. W trakcie imprezy rozegrane zostaną zarówno pistoletowe jak i karabinowe konkurencje strzeleckie, w których za miejsca na podium przewidziano medale.

"Jesteśmy dumni, że nasz klub może być organizatorem tych zawodów. W trakcie rozegranego niedawno strzeleckiego Memoriału Zygmunta Bogdziewicza bardzo pozytywnie zaskoczyła nas frekwencja i blisko 80 osobostartów. Liczymy na jeszcze większe zainteresowanie Pucharem Prezydenta Elbląga" - mówi Jerzy Domeracki, prezes WKS Flota Elbląg.

W pneumatycznych (pistolet i karabin) konkurencjach zawodów o Puchar Prezydenta Elbląga może wziąć udział każdy chętny. Do spróbowania swoich sił klub Flota Elbląg szczególnie zaprasza dzieci od 10 roku życia i młodzież, wraz z rodzicami. Impreza strzelecka to świetny pomysł na rodzinne spędzenie wolnego czasu w weekend.

 Puchar Prezydenta Elbląga zdobędzie osoba, która uzyska najlepsze wyniki z trzech konkurencji.

Szczegóły zawodów i więcej informacji na stronie: http://strzelwksel.pl/

Zbierali złom charytatywnie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.