Poznaj przydatne umiejętności. Sprawdź czym jest survival

2021-07-23 9:42
Zajęcia z survivalu
Autor: Pixabay Zajęcia z survivalu

W ramach akcji ,,Wakacje z MOSiR-em’’ elbląski Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji organizuje pierwsze, z cyklu dwóch, spotkań z certyfikowanym instruktorem survivalu. Specjalista w przystępny sposób zapozna jego uczestników z tematem. Pierwsze zajęcia już w sobotę, 24 lipca.

Survival, to jedna z form turystyki i rekreacji, występująca w kilku formach i obejmująca aktywność człowieka skierowaną na gromadzenie wiedzy i umiejętności związanych z przetrwaniem w warunkach ekstremalnych.

I właśnie z tą wiedzą wszystkich uczestników sobotniego spotkania zapozna Jerzy Stanecki, certyfikowany instruktor sztuki przetrwania. Podczas dwugodzinnych zajęć w wiacie Wiktorówka opowie o swoich początkach w survivalu, przedstawi podstawowe wyposażenie i nauczy rozniecania ognia za pomocą krzesiwa. Każdy z uczestników będzie mógł sprawdzić też praktycznie nabytą wiedzę. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Zbiórka uczestników w sobotę 24 lipca o godzinie 10:00 przy muszli koncertowej w elbląskiej Bażantarni.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Poradnik "Jak nie zgubić się w lesie"
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE