Ostatnia próba. W sobotę odbędzie się offroadowy RFC Final Countdown

2021-02-19 14:31
Rainforest Challenge edycja polska, ostatni trening
Autor: Rainforest Challenge edycja polska Rainforest Challenge edycja polska, ostatni trening

Będzie to ostatni oficjalny trening przed rajdem Rain Forest Challenge Poland, który wiosną odbędzie się w Elblągu. Załogi zmierzą się, m.in., z trudnym terenem poligonu przy Dąbrowskiego.

Elbląg będzie gospodarzem największej imprezy offroadowej w tej części Europy w kwietniu. Pojawi się blisko 200 załóg z całego świata. W sobotę, 20 lutego, na ostatnim oficjalnym treningu, zobaczymy około 60 zespołów:

- Najwięcej załóg zgłosiło się do klasy turystycznej-soft. Podczas tego treningu, wszystkie załogi, to zespoły z Polski, ale będzie kilka bardzo medialnych grup. Będzie też terenwizja, która całe wydarzenie będzie nagrywała. Niestety z uwagi na covid nie możemy zaprosić na to wydarzenie kibiców - mówi Jakub Urbankiewicz, organizator rajdu.

Wszelkie szczegóły na temat rajdu można znaleźć na fanpejdżu wydarzenia. Rainforest Challenge Polska odbędzie się w Elblągu w kwietniu.

Zobacz film z poprzedniego treningu Rainforest Challange Poland w Elblągu.

Sonda
Czy wierzysz, że szczepionki na koronawirusa są bezpieczne?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE