Można ćwiczyć. Do Elbląga wracają zajęcia Aktywuj się z Mosirem [AUDIO]

2020-05-21 15:37
Aktywuj się z Mosirem
Autor: Miejski Ośrodek Sportru i Rekreacji w Elblągu

Zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Sportu, można korzystać już hal i sal sportowych. Tym samym na obiekt sportowy przy Karowej w Elblągu wraca popularny cykl zajęć proponowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu.

Po przerwie powoli wracamy do aktywnego spędzania czasu. Jest to teraz szczególnie ważne, ponieważ większość z nas zasiedziała się w ciągu ostatnich 2 miesięcy. Do lata zostało niewiele czasu, więc chcielibyśmy wrócić do formy. Możemy to osiągnąć korzystając z zajęć Aktywuj się z MOSiR-em. Przekonuje do nich Krzysztof Fedak:

Akcja Aktywuj się z Mosirem Elbląg

Zajęcia w ramach Aktywuj się z MOSiR-em:

ZUMBA – wtorek i czwartek godz. 19.00 – maksimum 32 osoby (płyta lodowiska)

Na format zajęć składają się szybkie i wolne rytmy. Stosowane ruchy taneczne oparte o trening cardio (trening aerobowy) są łatwe do wykonania i prowadzą do rzeźbienia sylwetki, w szczególności w takich rejonach jak: pośladki, nogi, ramiona, dolne partie pleców czy brzuch. Zajęcia prowadzi Marcin Wierzbicki.

JOGA – wtorek godz. 19.00 – maksimum 12 osób (sala fitness)

Vinyasa Yoga jest prowadzona jest przez Agatę Derebecką. Przeznaczona jest dla wszystkich osób, ale każda z nich ćwiczy według swoich aktualnych możliwości i potrzeb. Jest to energetyczna forma jogi, podczas której płynnie przechodzi się między pozycjami. Dzięki jodze stajemy się silniejsi i bardziej elastyczni. Ponadto polepsza się nasza równowaga zarówno psychiczna, jak i fizyczna.

FIT CAMP (TABATA) – poniedziałek godz. 19.00 – maksimum 32 osoby (płyta lodowiska)

Zajęcia Fit Camp oparte są na zasadach treningu Tabata, czyli tzw. interwały. Łączy się tu ćwiczenia w taki sposób, aby poprawić wydolność i wytrzymałość organizmu. Trening ten oparty jest na dużym wysiłku i następujących, we właściwych odstępach, przerwach na odpoczynek. Prowadzi to do maksymalnej stymulacji mięśni całego ciała oraz do silnego pobudzenia spalania tkanki tłuszczowej. Zajęcia prowadzi Anna Woronowicz.

TURBO SPALANIE – środy godz. 19.00 – maksimum 32 osoby (płyta lodowiska)

Turbo trening to zestaw ćwiczeń interwałowych. Tego rodzaju wysiłek fizyczny powoduje spalanie dużej ilości kalorii, dlatego szybko widoczne są jego efekty. Zajęcia opierają się na przeplataniu szybkich ćwiczeń (podskoków, wyskoków, wymachów oraz planków) z marszem. Turbo spalanie angażuje całe ciało i wzmacnia mięśnie. Zajęcia prowadzi Anna Woronowicz.

Więcej informacji na stronach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Elblągu https://mosir.elblag.eu/.

COŚ DOBREGO #21

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.