Minecraft dla Natalki. Lepszy Elbląg organizuje kolejną akcję charytatywną [AUDIO]

2020-05-28 17:16
Minecraft dla Natalki. Lepszy Elbląg organizuje kolejną akcję charytatywną
Autor: Lepszy Elbląg

Stowarzyszenie Lepszy Elbląg od lat działa na rzecz osób potrzebujących. Większość akcji były to turnieje i zawody sportowe, z których dochód był przekazywany na szczytne cele. W czasie zagrożenia epidemicznego Stowarzyszenie przeniosło zmagania sportowe do sieci. W sobotę organizują turniej Minecrafta dedykowany 2-letniej Natalce.

Turniej jest akcją charytatywną, wszystkie zebrane podczas niego pieniądze zostaną przeznaczone na ortezy dla chorej 2-latki. Aby dziecko mogło zacząć stawać pierwsze kroki, potrzebuje specjalistycznych ortez, których koszt to 3500 zł. Z NFZ rodzina otrzyma dofinansowanie około 1500 zł, pozostałą kwotę muszą zapłacić sami. Warto ich wspomóc. Z organizatorem akcji i matką chorej dziewczynki rozmawia Krzysztof Jaworski:

Minecraft dla Natalki. Lepszy Elbląg organizuje kolejną akcję charytatywną

Charytatywny Turniej w Minecrafta, zbiórka na ortezy dla 2-letniej Natalki odbędzie się w sobotę (30 maja). Początek o 10.00. Wszelkie szczegóły na stronie Stowarzyszenia Lepszy Elbląg.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE