Kilkaset stron o kondycji miasta. Ukazał się Raport o stanie Elbląga [AUDIO]

2020-06-02 15:46
Miasto Elbląg
Autor: Krzysztof Jaworski

Raport o stanie miasta, to dokument liczący prawie 600 stron i podzielony na 16 rozdziałów. Zawiera wszystkie najważniejsze informacje, ale także bardzo szczegółowe dane, dotyczące funkcjonowania miasta Elbląg w roku 2019.

Raport o stanie Elbląga, to kompleksowa prezentacja sytuację miasta i pracy samorządu w roku 2019. W dokumencie przedstawione zostały, m.in., elbląskie działania społeczne, edukacyjne, kulturalne, sportowe oraz inwestycyjne, realizowane w roku 2019 w Elblągu. Jak mówi Joanna Urbaniak z elbląskiego Ratusza, powstanie dokumentu jest wymogiem systemowym i obowiązkiem władz miasta:

Raport o stanie Elbląga

Nad dokumentem zostanie przeprowadzona debata na sesji Rady Miejskiej w dniu 25 czerwca. Mogą w niej zabrać głos również elblążanie. „Raport o stanie Miasta za rok 2019” można znaleźć na stronach elbląskiego Ratusza.

Ptasia kolumna na drodze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE