Elbląskie pływalnie są gotowe na przyjęcie gości

2020-06-01 13:45
Basen jest gotowy do otwarcia
Autor: CRW DOLINKA Basen jest gotowy do otwarcia

29 maja 2020 roku ogłoszone zostało rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii. Jest to IV etap odmrażania sportu, który pozwala na uruchomienie basenów od 6 czerwca.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu informuje, że pływalnie są przygotowane na otwarcie. W trosce o bezpieczeństwo użytkowników czekamy na wytyczne Głównego Inspektora Sanitarnego - mówią pracownicy MOSIRU. Określą one dokładne zasady i warunki uruchomienia tych obiektów w taki sposób, aby można było wdrożyć wszystkie procedury sanitarne.

Przypomnijmy, elbląskie baseny zamknęły swoje drzwi 12 marca. Dobra informacja dla klientów jest taka, że ważność karnetów na basen zostanie automatycznie przedłużona o czas wyłączenia obiektów.

Ptasia kolumna na drodze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE