Nauczycielka przyłapała uczniów na gorącym uczynku. Do szkoły wezwano policję

i

Autor: pixabay.com - zdjęcie ilustracyjne

Nauczycielka przyłapała uczniów na gorącym uczynku. Do szkoły wezwano policję

2023-03-14 13:00

Policjanci interweniowali w jednej z elbląskich szkół. Nauczycielka przyłapała bowiem dwóch nastoletnich uczniów na paleniu marihuany. Funkcjonariusze zabezpieczyli przy nich 20 gramów narkotyku. Nieletni odpowiedzą przed sądem rodzinnym.

Elbląg. Uczniowie palili w szkole marihuanę. Przyłapała ich nauczycielka

W poniedziałek (13 marca) policjanci interweniowali w jednej ze szkół ponadpodstawowych na terenie Elbląga. Funkcjonariuszy powiadomiła dyrekcja placówki po tym, jak jedna z nauczycielek odkryła, że dwóch uczniów w wieku 15 i 16 lat paliło w klasie marihuanę. Funkcjonariusze zabezpieczyli przy nastolatkach kilkadziesiąt woreczków z tym narkotykiem.

Nieletni zostali przesłuchani w obecności rodziców. Teraz o ich losie zadecyduje sąd rodzinny. Śledczy szczegółowo badają sprawę i wyjaśniają, jak nieletni weszli w posiadanie narkotyku.

Zgodnie z przepisami Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, ten kto wbrew przepisom posiada środki odurzające lub substancje psychotropowe, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. Jeżeli przedmiotem czynu, o którym mowa w ust. 1, jest znaczna ilość środków odurzających lub substancji psychotropowych, sprawca podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.

Wpadki w szkołach, sztuczki na ściąganie - Ewelina pyta i nie błądzi #1
Źródło: Nauczycielka przyłapała uczniów na gorącym uczynku. Do szkoły wezwano policję
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE