Elbląska policja

i

Autor: Komenda Miejska Policji w Elblągu

Bardzo droga jazda bez dokumentów. Elblążanin zapłaci grube tysiące

2023-03-30 14:52

Sąd Rejonowy w Elblągu ukarał grzywną 26-latka, który jeździł samochodem bez prawa jazdy. Sytuacja nie była odosobniona. Policjanci zatrzymywali go aż 4 razy w przeciągu 3 miesięcy. Mężczyzna musi zapłacić 10 000 zł kary. Dostał też ma zakaz prowadzenia pojazdów.

26-latek nie miał uprawnień, a pomimo tego wsiadał za kierownicę skody. Policjanci zatrzymywali go aż 4 razy w przeciągu 3 miesięcy. Pierwsza kontrola miała miejsce w grudniu 2022 roku na ulicy Górnośląskiej. Kolejne dwa zatrzymania miały miejsce w styczniu br. na ul. Krótkiej i na ul. Piłsudskiego. Ostatnia w lutym na ul. Legionów. Wszystkie w Elblągu. Policjanci skierowali wobec kierującego wniosek o ukaranie. Sąd Rejonowy w Elblągu wydał wyrok. Mężczyzna musi zapłacić 10 000 zł grzywny i ma zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych w ruchu lądowym na okres 3 lat.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE