Zniewolona odcinek 36 - streszczenie. Natalie straci dziecko. Holender próbuje zgwałcić Katię

2019-08-14 18:00
Zniewolona
Autor: Materiały TVP Zniewolona - serial emitowany w TVP

Madame Makarowa, właścicielka domu uciech, i Potap przetrzymują Katię w zamknięciu. Makarowa rezerwuje Katię dla bogatego Holendra. Ma on dziwne wymagania chce, by Katia zachowywała się jak dziecko i ofiarowała mu swoją niewinność. Katia odurzona przez Makarową środkami nasennymi zmieszanymi z alkoholem broni się.

Zniewolona odcinek 36 - streszczenie szczegółowe. Co się wydarzy w kolejnym odcinku ukraińskiego serialu? Podczas ucieczki z pokoju Holendra, wpada na Andrieja Żadana, który ratuje ją z opresji. Jakow załatwia Panasowi wezwanie do wojska, mimo obowiązującego rozkazu cara, by nie werbować nowych rekrutów.

Zniewolona odcinek 36 - streszczenie

Gdy w Czerwince rozchodzą się wieści o zdradzie Halki i zraniony małżonek chce ją wyrzucić z domu, nagle w zjawiają się wojskowi i wcielają Panasa do wojska. Natalie postanawia wybaczyć mężowi jego agresywne zachowanie. Gdy obwieszcza to mężowi, nadmiar emocji i niedawne zawirowania zdrowotne sprawiają, że dochodzi do poronienia.

Wezwany przez Grigorija lekarz ratuje Natalie życie. Informuje jednak Grigorija, że jego żona nigdy już nie będzie mogła zajść w ciążę.

NAJNOWSZE