Żmijowisko - ile odcinków liczy serial Canal+?

2019-09-03 11:22 k.w.
Paweł Domagała
Autor: wbf

Żmijowisko to adaptacja popularnej książki Wojciecha Chmielarza, o tym samym tytule. Bestsellerowy thriller psychologiczny opowiada historię małżeństwa - Arka i Kamili, które wraz z dwójką dzieci i znajomym wyjeżdżają na wakacje do Żmijowiska. Podczas pobytu, znika ich córka Ada. Nie udaje się jej odnaleźć. Rok później, Arek powraca w to samo miejsce i wznawia poszukiwania. Ile odcinków liczy nowy serial Canal+?

Żmijowisko - ile odcinków liczy najnowszy serial Canal+? Kolejny raz na szklany ekran zostanie przeniesiona fabuła powieści. Tym razem będziemy mieli okazję obejrzeć adaptację bestsellerowego thrillera psychologicznego, autorstwa Wojciecha Chmielarza. Zobaczymy w niej takich aktorów jak Paweł Domagała, Piotr Stramowski, Cezary Pazura czy też Wojciech Zieliński. Ile odcinków będzie liczyć Żmijowisko?

Żmijowisko - fabuła

To historia małżeństwa - Arka i Kamili, które wraz z dwójką dzieci oraz znajomymi przyjeżdżają na wakacje do Żmijowiska - wsi na Pomorzu. Na miejscu spotykają dawnego partnera Kamili - Roberta. Arek zauważa, że między dwójką zaczyna odżywać dawne uczucie. Pewnego wieczoru dochodzi do kłótni, a następnego dnia znika córka Arka i Kamili - 15-letnia Ada. Dziewczyny niestety nie udaje się odnaleźć. Rok później Arek wraca do Żmijowiska, aby wznowić poszukiwania. Wówczas natrafia na nowe tropy i nowych podejrzanych.

Żmijowisko - ile odcinków?

Zdjęcia do serialu wystartowały wiosną tego roku. Nie wiadomo jeszcze, kiedy Żmijowisko będzie mieć premierę oraz ile odcinków będzie liczyć. Jeżeli pojawią się informacje na ten temat - znajdziecie je w tym artykule.

NAJNOWSZE