Zakochani po uszy odc. 102, 103, 104, 105: Sylwia zagrozi Pauli śmiercią?! Elwira podejrzewa Marka o romans

2019-10-16 7:51 aw
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Sylwia denerwuje się powrotem Pauli. Postanawia iść do niej i porozmawiać, jednak rozmowa nieco wymyka się jej spod kontroli, co zaowocuje kolejną wizytą Pauli na komisariacie... Iza prosi Tomka, by przyszedł do niej do szkoły i opowiedział o pracy jako policjant. Szymon chce poznać swojego syna, więc zabiera Maćka na spacer. Co jeszcze wydarzy się w odcinkach 102, 103, 104, 105 Zakochanych po uszy?

Zakochani po uszy odc. 102, 103, 104, 105: streszczenia. Co się wydarzy w kolejnych odcinkach serialu? Sylwia na różne sposoby będzie próbowała zastraszyć Paulę. Zagrozi, że upubliczni jej nagie zdjęcia, jednak Pauli zupełnie to nie ruszy. W końcu jednak Sylwii wymsknie się, że może skończyć jak Patrycja...

Zakochani po uszy odc. 102: streszczenie

Sylwia boi się, że Piotr dowie się, że to ona podała Kubie i Asi pigułki gwałtu. Próbuje przekonać Piotrka, że Paula chce się na niej zemścić. Ojciec Maćka oznajmia, że chce przejąć opiekę nad swoim synem. Asia zaś odkrywa, że Iza przyjaźni się z Jankiem.

Zakochani po uszy odc. 103: streszczenie

Tomek w dalszym ciągu ukrywa, że stracił pracę. Paula postanawia wynająć od pani Joli lokal w kamienicy. Sylwia chcąc pozbyć się chłopców z mieszkania pisze wiadomość do Maćka w imieniu Szymona. Kinga zaś zaczyna uważać, że śmierć Patrycji mogła wcale nie być wypadkiem.

Zakochani po uszy odc. 104: streszczenie

Podczas spotkania Szymona z synem dochodzi do sprzeczki i Maciek ucieka ojcu. Tamara jest przekonana, że Sylwia mogła mieć coś wspólnego z wypadkiem Patrycji. Decyduje się wynająć prywatnego detektywa. Tymczasem Tomek rozpoczyna nową pracę.

Zakochani po uszy odc. 105: streszczenie

Tomek nie jest zadowolony, że jako detektyw musi zajmować się sprawą Sylwii. Marek, licząc na spotkanie z Haliną, odwiedza jej bistro. Pech chce, że pierwsza zjawia się pani Jola, która jest przekonana, że Marek przyszedł tam dla niej. Elwira zaczyna podejrzewać, że jej mąż ma romans. Tymczasem Janek podczas zabawy z Izą skręca sobie kostkę.

NAJNOWSZE