Zakochani po uszy odc. 90: Tomek jest w śpiączce. Czy przeżyje?

2019-09-23 14:15
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Co się wydarzy w kolejnym odcinku Zakochanych po uszy? Po burzliwym weselu Sylwii i Piotra czas na kolejną porcję problemów! Sylwia zorientuje się, że zginęły pieniądze, które dostali w kopertach od gości weselnych. W ręce Piotra z kolei wpadnie list od Asi, który Paula w zemście na Sylwii wysłała przed swoim wyjazdem. Jak zareaguje na wyznanie miłosne Asi?

Zakochani po uszy odc. 90 - streszczenie. Co się wydarzy? Asia zaczyna czuć, że popełniła duży błąd, zrywając z Tomkiem. Ma poczucie winy w związku z jego wypadkiem. Czy ta cała sytuacja sprawi, że uda jej się zapomnieć o Piotrze? Tymczasem świeżo upieczony mąż Sylwii otrzyma list z wyznaniem miłosnym Asi.

Zakochani po uszy odc. 90 - streszczenie

Piotr i Sylwia dowiadują się, że ich pieniądze z wesela zostały skradzione. Tomek pozostaje w śpiączce po wypadku samochodowym. Tymczasem Adrian, mimo że spłacił swój dług, wdaje się w bójkę z gangsterami. Piotrek zaś odczytuje list od Asi, który dawniej podmieniła mu Sylwia.

Zakochani po uszy odc. 90 - kiedy i o której oglądać?

Kolejny odcinek serialu można oglądać na TVN7 w poniedziałek 23 września o godzinie 19:30. Zakochanych po uszy można także śledzić w internecie za pośrednictwem platformy Player.

NAJNOWSZE