Rodzinka.pl - sezon 16. Kiedy nowe odcinki serialu?

2019-12-03 14:13
Rodzinka.pl
Autor: Materiały TVP

Życie serialowych Boskich możemy podglądać od 2011 roku - to właśnie wtedy produkcja TVP zadebiutowała w telewizji. Rodzinka.pl jest polską wersją kanadyjskiego serialu Les Parent, który świetnie udało się dostosować do naszych rodzimych realiów. Polscy widzowie pokochali tę produkcję - nic więc dziwnego, że na ekranach telewizorów gości już od przeszło ośmiu lat!

Rodzinka.pl - sezon 16. Kiedy nowe odcinki serialu? Czy rodzina Boskich ponownie zagości na ekranach telewizorów? W poprzednim, 15 sezonie, w życiu Natalii i Ludwika Boskich sporo się zmieniło. Za sprawą najstarszego syna, Tomka, po raz pierwszy zostali dziadkami. Ostatni odcinek skończył się natomiast 'drugim' ślubem młodej pary. Co czeka nas w kolejnych odcinkach i kiedy będziemy mogli je zobaczyć?

Rodzinka.pl - sezon 16. Kiedy nowe odcinki serialu?

Już od 2013 roku sezony serialu wznawiane są dwa razy do roku - w wiosennej i jesiennej ramówce. W ostatnim, 15 sezonie, nastąpiła jednak spora zmiana w dacie emisji. Premierowe odcinki produkcji można było oglądać nie w piątki wieczorem, a w niedziele o godzinie 16:30.

Ostatni odcinek 15 sezonu został wyemitowany w niedzielę 1 grudnia. Jak na razie Telewizja Polska nie potwierdziła oficjalnie, że serial doczeka się kontynuacji w postaci sezonu 16. Wiele z pewnością zależy od tego, jaką popularnością cieszyły się ostatnie odcinku. Póki co żaden z aktorów na swoim Instagramie nie zdradził również, że wrócił na plan Rodzinki.pl. O tym, czy serial powróci do TVP, dowiemy się zapewne niebawem. Jeśli sezon 16 rzeczywiście powstanie, najprawdopodobniej będziemy mogli oglądać go od początku marca 2020 roku.

NAJNOWSZE