Riverdale - sezon 5 powstanie? Co już wiadomo o kontynuacji?

2019-09-17 16:19 aw
Riverdale
Autor: screen youtube.com, kanał Netflix screen youtube.com

Serial oparty na serii komiksów Archie Comics, którego akcja została przeniesiona do czasów współczesnych, miał swoją premierę w 2017 roku. Riverdale ze swoja mroczną fabułą, wartką akcją i nietuzinkowymi postaciami, bardzo szybko stał się hitem, zwłaszcza wśród nastolatków. Ilu jeszcze sezonów serialu możemy się spodziewać? Czy produkcja zakończy się na 4 sezonie?

Riverdale - sezon 5 powstanie? Kiedy możemy spodziewać się premiery? Jak dotąd wszystkie sezony Riverdale ukazują się co roku. Co więcej, premiery sezonów 2, 3 i 4 planowano na październik. Twórcy serialu są jednak dość ostrożni w ogłaszaniu informacji na temat kontynuacji Riverdale i dzielą się nimi z widzami stosunkowo późno. Przykładowo sezon 4 został potwierdzony dopiero pod koniec stycznia.

Riverdale - sezon 5 powstanie? Co już wiadomo o kontynuacji?

Stacja produkująca serial, The CW, jak na razie nie określiła dokładnie, jak widzi przyszłość Riverdale. Wszystko zależy zapewne od oglądalności kolejnych sezonów, a na to, jak na razie, producenci nie mogą narzekać. Jedną z rzeczy, która mogłaby wskazywać na to, że serial zakończy się po 4 sezonach, jest fakt, że w serii 4 bohaterowie Riverdale zakończą naukę w liceum. Z jednej strony wydawałoby się to idealnym i naturalnym pretekstem do zakończenia ich historii, jednak innego zdania jest Madelaine Petsch, wcielająca się w postać Cheryl. Jak aktorka zdradziła w wywiadzie dla Cosmopolitan:

Jestem ciekawa, w jaki sposób zostanie to ograne. Myślę, że w okolicy Riverdale zacznie pojawiać się wiele różnych uniwersytetów. Uwielbiam swoją obsadę, uwielbiam swoją postać, dlaczego miałabym chcieć, żeby to się skończyło?

Na potwierdzenie, czy Riverdale otrzyma 5 sezon, będziemy musieli niestety jeszcze trochę poczekać. O dalszych planach wobec serialu najprawdopodobniej dowiemy się na początku 2020 roku.

NAJNOWSZE