Vega błyskawicznie kręci nowy film. Oj, to znów może być skandal!

2021-02-26 13:00 dav
Patryk Vega kręci nowy film
Autor: AKPA Patryk Vega kręci nowy film

Patryk Vega (44 l.) wciąż pozostaje jednym z najbardziej kontrowersyjnych reżyserów w kraju. Każdy jego film budzi sporo emocji. I tak też będzie tym razem - jak dowiedział się "Super Express" wkrótce będziemy mieli okazję zobaczyć produkcję o jednym z najbardziej kontrowersyjnych duchownych w Polsce.

Jeszcze nie umilkły kontrowersje wokół najnowszego filmu Patryka Vegi „Oczy diabła” o handlu dziećmi, a kontrowersyjny reżyser przymierza się już do kolejnego dzieła. Jak udało nam się ustalić - tym razem będzie opowiadał o znanym duchownym.– Patryk chce teraz nakręcić film o księdzu Kaczkowskim. Będzie to spójne z jego nawróceniem się – zdradza w rozmowie z nami znajoma reżysera.

Wydało się, co łączy Monikę Zamachowską i znanego muzyka. Zdjęcie nie pozostawia złudzeń

Ambitnym planom Patryka nie przeszkadza nawet fakt, że pomysł filmu o słynnym duchownym, znanym ze swej dobroczynności, który zmarł na glejaka mózgu, już jest realizowany przez reżysera Krzysztofa Rzączyńskiego. Obraz ma nosić tytuł „Na pełnej petardzie”, a w głównej roli zobaczymy Dawida Ogrodnika.

Patryk zamierza prześcignąć tamten projekt. Przecież jest najszybszym polskim reżyserem – dodaje nasz informator. Wygląda więc na to, że Vega rzeczywiście serio traktuje swoje nawrócenie. - Pan Bóg zdjął mi zasłonę sprzed oczu i zrozumiałem, jakie kino mam robić. Codziennie modlę się przez godzinę lub dłużej. Kiedyś, jak młody człowiek, musiałem to topić w alkoholu, bo sobie z tym nie radziłem – mówił w jednym z wywiadów.

Warto przypomnieć, że na premierę czeka m.in. film "Small World" z Julią Wieniawą w jednej z głównych ról. 

Agnieszka Osiecka zostawiła córce FORTUNĘ! Co roku na konto Agaty Passent wpływa...

Vega ujawnia: Wprowadzili seks tancerki do telewizji
NAJNOWSZE