Paruzja to... Milionerzy

2020-07-28 18:00 kg
Milionerzy
Autor: Materiały Prasowe

Paruzja to... Milionerzy to niepowtarzalna okazja, aby wygrać sporą sumę pieniędzy, w bardzo krótkim czasie. Jedyne, co trzeba zrobić, to udzielić poprawnych odpowiedzi na 12 konkursowych pytań. Pomóc w tym mogą koła ratunkowe - pół na pół, telefon do przyjaciela oraz publiczność, które każdy uczestnik ma do wykorzystania. Czy w 303. odcinku Milionerów padnie najwyższa wygrana? Czy uczestnik zgarnie milion złotych?

Paruzja to... Milionerzy. Która odpowiedź na to pytanie z Milionerów jest prawidłowa i czy uczestnik był w stanie jej udzielić bez kół ratunkowych? Propozycje, które przeczytał mu Hubert Urbański to: A) odzysk metali ze złomu B) wielokrotne użycie jednorazówek C) ponowne przyjście Chrystusa D) zastosowanie pary wodnej.

Paruzja to...

Tak brzmiało pytanie za 75 tysięcy złotych. Uczestnik nie znał poprawnej odpowiedzi, dlatego zdecydował się na wykorzystanie koła ratunkowego - publiczności. Osoby zgromadzone w studiu w 41% wskazały, że poprawną odpowiedzią jest D) zastosowanie pary wodnej. Uczestnik zaufał publiczności i zaznaczył właśnie ten wariant. Niestety okazało się, że poprawną odpowiedzią jest C) ponowne przyjście Chrystusa.

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE