La Bandida odc. 29, 30, 31, 32 streszczenia. Graciela wykonuje piosenkę, w której krytykuje prezydenta i rząd, przez co zostaje aresztowana. Valentina traci dziecko

2020-08-04 9:15 kg
La Bandida
Autor: materiały TVP

La Bandida odcinki 29-32 streszczenia. Doktor Ávila potwierdza ciążę Valentiny. Antonio jest bardzo szczęśliwy, że zostanie ojcem. Graciela zostaje aresztowana. Sytuację próbuje wykorzystać jej wspólnik, David Tovar. Graciela opuszcza areszt dzięki temu, że grozi pewnemu politykowi, bywalcowi jej domu uciech, że ujawni prasie zapiski z rozmów jej pracownic z klientami. Valentina traci dziecko.

La Bandida odc. 29, 30, 31, 32 streszczenia. Serial oparty jest na prawdziwej historii Gracieli Olmos meksykańskiej szefowej grupy narkotykowej znanej jako La Bandida. Historia jej życia będzie prezentowana od dzieciństwa, kiedy trafiła do sierocińca przez poślubienie rewolucjonisty, po opuszczeniu przez niego została zmuszona do kradzieży biżuterii, hazardu i przemytu. Dzięki swojej fortunie generowanej przez handel narkotykami, stworzyła kabaret w mieście Durango Calle de la Condesa, który miał ważnych politycznie klientów, artystów, intelektualistów, oficjeli.

La Bandida - odcinek 29

Nowe dziewczyny: Consuelo (Guadalupe) i Florecita (Alicia) dołączają do zespołu la Bandidy. Gracieli coraz bardziej przeszkadza zachowanie Tovara. Catalina namawia męża i córkę, by iść na przyjęcie urodzinowe do teściowej. Florecita, w przeciwieństwie do Consuelo, bardzo stresuje się nową pracą. Nimfa dostaje się na studia. Graciela niepokoi się o córkę, która zostaje przyjęta do szkoły dla bogatych dziewcząt. Pedro, namówiony przez kolegę, idzie zabawić się do Domu la Bandidy. Raquel staje w obronie przestraszonej Florecity. Niezadowolony David Tovar chce zmienić zasady rekrutacji nowych dziewcząt.

La Bandida - odcinek 30

Pedro musi odpracować dług w Domu la Bandidy. Florecita opowiada Raquel o swoim chłopaku, Ricardo. Nimfa zaczyna studia i poznaje Daniela. Marina zaczyna naukę w nowej szkole, ale poznane koleżanki nie są do niej przyjaźnie nastawione. Güero Torres śledzi Ricarda i odkrywa prawdę o Florecicie. Doktor Ávila potwierdza ciążę Valentiny. Antonio jest bardzo szczęśliwy, że zostanie ojcem. Występ Pedra robi wrażenie na Gracieli. Consuelo i Księżniczka rywalizują o klienta. Federico okłamuje żonę, by spotkać się z Raquel.

La Bandida - odcinek 31

Catalina zjawia się na urodzinach teściowej. Graciela wykonuje piosenkę, w której krytykuje prezydenta i rząd. Doktor Avila martwi się, że Esperanza nie ma przyjaciół. Graciela zostaje aresztowana. Sytuację próbuje wykorzystać jej wspólnik, David Tovar. Arturo namawia Güero, by wyznał miłość Nimfie. Benjamn odwiedza Marinę w internacie. Valentina źle znosi ciążę. Consuelo zaczyna tracić włosy. Blondi podejrzewa, że za wszystkim stoi Księżniczka. Güero jest zazdrosny o Daniela.

La Bandida - odcinek 32

Graciela opuszcza areszt dzięki temu, że grozi pewnemu politykowi, bywalcowi jej domu uciech, że ujawni prasie zapiski z rozmów jej pracownic z klientami. Również Benjamin kłamie, że jest spowiednikiem żony prezydenta, i że poskarży jej się na to, iż niesłusznie zatrzymano jego siostrę. Pedro spędza noc z Consuelo. Graciela zakazuje mu przychodzić do Domu La Bandidy, ale on nie zamierza jej słuchać. Twierdzi, że ma talent i razem z nią skomponuje jeszcze wiele dzieł. Valentina traci dziecko, a Księżniczka dostaje list od matki, która wcześniej wyrzekła się córki. Kobieta jest umierająca.

Tureckie seriale, które warto obejrzeć

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE