Konferencja 28.10.21 - o której godzinie transmisja? O co chodzi?

2021-10-28 8:21 MK
Mateusz Morawiecki
Autor: Jakub Kaminski/East News

Konferencja premiera 28.10.21? Informacji na temat rzekomego wystąpienia członków polskiego rządu poszukuje coraz więcej osób. Czy w Polsce zostanie wprowadzony kolejny lockdown? Wszak kilka dni temu minister zdrowia zapowiadał, że wszelkie decyzje w tej sprawie zapadną na początku listopada. Co wiadomo?

Konferencja 28.10.21 - o której godzinie transmisja? Odpowiedzi na to pytanie poszukuje coraz więcej internautów, o czym świadczą podpowiadająca się w wyszukiwarce Google fraza oraz poruszenie w mediach społecznościowych, z naciskiem na Twittera. Wraz z wybuchem globalnej pandemii, który miał miejsce w marcu 2020 roku, znacznie wzrosło zainteresowanie wszelkimi konferencjami prasowymi z udziałem członków polskiego rządu. Obywatele z wielką uwagą śledzili wystąpienia premiera oraz ministra zdrowia, w trakcie których przekazywane były kolejne informacje dotyczące sytuacji epidemiologicznej w naszym kraju. Czy jesienią 2021 czeka nas kolejny lockdown, a decyzje zostaną ogłoszone 28 października, tak jak sugerują w swoich wpisach internauci? 

Sonda
Czy rząd powinien wprowadzić kolejny lockdown?

Konferencja premiera 28.10.21 - o której?

Na ten moment nie ma żadnych oficjalnych informacji dotyczących czwartkowej konferencji z udziałem Prezesa Rady Ministrów czy też ministra zdrowia Adama Niedzielskiego. W związku z tym trudno ocenić prawdziwość przekazywanych przez internautów informacji. W wywiadzie dla PAP szef MZ rzeczywiście wyznał, że wszelkie decyzje rządu zapadną na początku listopada. Aby być na bieżąco, zalecamy śledzić facebookowe profile Kancelarii Premiera oraz Ministerstwa Zdrowia, gdzie zawsze transmitowane są wszelkie konferencje prasowe. Wielu uczniów ma nadzieję, że niepotwierdzone spotkanie będzie dotyczyć wprowadzenia nauki zdalnej. Szanse są jednak bardzo niewielkie. Adam Niedzielski potwierdził, że szkoły będą działać w trybie stacjonarnym. Gdy tylko pojawią się jakiekolwiek oficjalne informacje, edytujemy artykuł.

Cleo i Maryla o kulisach współpracy
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE