Emilia Stachurska - co dziś robi i jak wygląda Zuzia Skalska z Niani?

2019-11-14 16:23
Emilia Stachurska
Autor: MIREK NOWORYTA

Serial Niania był niekwestionowanym hitem TVN-u. Rodzima wersja tej produkcji błyskawicznie stała się jednym z ulubionych sitcomów Polaków i została nagrodzona dwiema Telekamerami z rekordową liczbą głosów. Do tak ogromnego sukcesu serialu przyczyniła się między innymi obsada, w której znalazła się Emilia Stachurska. Młodziutka aktorka wcielała się w rolę najmłodszej córki Maksa Skalskiego.

Emilia Stachurska - co dziś robi Zuzia Skalska z Niani? Serial emitowany był na TVN-ie od 2005 do 2009 roku - przez ten czas doczekał się aż dziewięciu sezonów. Emilka pracę na planie zaczęła, mając niecałe 8 lat. Jak potoczyła się jej dalsza kariera i czy do tej pory rozwija swoją karierę aktorską?

Emilia Stachurska - co dziś robi Zuzia Skalska z Niani?

Emilia urodziła się w 1997 roku w Krakowie i od najmłodszych lat uczyła się tańca i śpiewu. Pracę na planie zaczęła w bardzo młodym wieku, a Zuzia Skalska w Niani była jej pierwszą rolą filmową. Kilka lat temu Emilia udzieliła wywiadu w Dzień Dobry TVN, w którym wyznała, że aktorstwo nigdy nie było dla niej najważniejsze, a całe życie skupiała się przede wszystkim na nauce.

Po serialu Niania nie było już o niej głośno - Emilia wystąpiła w kilku filmach krótkometrażowych oraz w gościnnych rolach w serialach m.in. Julia czy Lekarze. Ostatnią rolą młodej aktorki był film Królewicz Olch z 2016 roku. Co ciekawe, Emilia nie ma konta na Instagramie i nie pojawia się zbyt często w mediach. Niewykluczone, że Stachurska rzeczywiście skupiła się obecnie na studiach. Jak wyznała w jednym z wywiadów, chciała studiować genetykę lub inżynierię genetyczną. Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia Emilki sprzed kilku lat. Fotki pochodzą z programu Dzień dobry TVN, w którym pojawiła się serialowa Zuza. 

Emilia Stachurska
Autor: Materiały DDTVN Emilia Stachurska
Emilia Stachurska
Autor: Materiały DDTVN Emilia Stachurska
Wszystkie dziewczyny Brada Pitta. Posłuchaj czy aktor upodabnia się do swoich partnerek. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Jak było naprawdę..?
NAJNOWSZE