Atypowy - sezon 4 powstanie? Co już wiadomo o kolejnych odcinkach serialu?

2019-10-18 11:58 aw
Atypowy
Autor: screen youtube.com, kanał Netflix screen youtube.com

Serial o Samie, nastolatku ze spektrum autyzmu, z każdym sezonem zbiera coraz większą liczbę fanów. Atypowy miał swoją premierę na Netfliksie w 2017 roku i, jak dotąd, jest przedłużany o kolejne sezony. Póki co produkcja doczekała się już trzech sezonów, a w ostatnim główny bohater zakończył liceum i rozpoczął naukę w college'u. Czy na tym zakończy się ta historia, czy Atypowy doczeka się 4 sezonu?

Atypowy - sezon 4 powstanie? Jakie są plany odnośnie do serialu i kiedy możemy spodziewać się ewentualnej kontynuacji? Twórcy Atypowego niestety na decyzje o kolejnych sezonach każą widzom trochę czekać. O tym, że powstanie 3 sezon serialu, Netflix poinformował w październiku 2018 roku, a na datę premiery fani serialu czekali niemal rok!

Atypowy - sezon 4 powstanie?

Serial opowiada o rodzinie Gardnerów. Sam jest nastolatkiem ze spektrum autyzmu, który robi wszystko, aby prowadzić normalne życie jak jego rówieśnicy. Casey, młodsza siostra Sama, jest licealistką i wybitną sportsmenką, bardzo opiekuńczą wobec brata. Serial wielokrotnie chwalony był za realistycznie przedstawienie problemów osób z autyzmem, a przy tym udaje mu się zachować lekki, komediowy ton.

W trzecim sezonie serialu, który debiutuje na Netfliksie 1 listopada, Sam rozpoczyna samodzielne życie w collegu, jego siostra zaczyna mieć poważne wątpliwości dotyczące swoich życiowych wyborów, a rodzice próbują na nowo odbudować relacje między sobą. Jak na razie nie ma żadnych oficjalnych informacji na temat przedłużenia serialu na czwarty sezon. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że Netflix zdecyduje się na zakończenie produkcji po trzech sezonach. Od pewnego czasu Netflix decyduje się na kończenie seriali po 2-3 sezonach, a jak podaje serwis comicbook.com, wynika to z tego, że wyprodukowanie nowego serialu jest po prostu tańsze. Być może jednak Atypowy będzie miał na tyle dobrą oglądalność, że władze Netflixa podejmą decyzję o jego przedłużeniu. Dowiemy się o tym pewnie najwcześniej w grudniu 2020.

NAJNOWSZE