Ameryka Express 2020 - uczestnicy. Kogo zobaczymy w nowej edycji reality show?

2019-09-24 15:47 k.w.
Ameryka Express
Autor: Materiały Prasowe

Ameryka Express (a wcześniej Azja Express) to program, który budzi spore zainteresowanie wśród widzów. Z niecierpliwością czekają oni na kolejne odsłony show, w którym udział biorą popularne osoby. W każdej edycji mieliśmy okazję oglądać osiem par, w skład których wchodziły gwiazdy oraz ich znajomi czy też rodzina. Uczestnicy wyruszali w podróż za granicę. Mając niewielki budżet, musieli przebyć wyznaczoną trasę. Ci, którzy docierali najszybciej, dostawali immunitet, który chronił przed eliminacjami. Kto wystąpi w nowej edycji Ameryka Express, która zbliża się wielkimi krokami? Sprawdźcie już teraz na EskaCINEMA.pl

Ameryka Express 2020 - uczestnicy to informacja, na którą czekali wszyscy fani programu. W pierwszej edycji Ameryka Express udział wzięli między innymi Aleksandra Domańska, Lara Gessler, Filip Chajzer i Zygmunt Chajzer czy też Magda Steczkowska. Aby wziąć udział w show, trzeba być naprawdę odważnym i mieć silny charakter, który przyda się, podczas przygotowanych dla uczestników zadań. Kto wystąpi w nowej edycji Ameryka Express?

Ameryka Express 2020 - uczestnicy

Ameryka Express to show, które przyciąga przed ekrany naszych telewizorów olbrzymią publiczność. Nic więc dziwnego, że już wkrótce światło dzienne ujrzy kolejna edycja. Najprawdopodobniej, zadebiutuje ona już wiosną 2020 roku. Stopniowo pojawiają się kolejne spekulacje, na temat uczestników nowej edycji. Jak na razie nieoficjalnie mówi się, że w programie wystąpią: Paweł Deląg z 27-letnim synem, Dominika Tajner wraz z Danielem Kuczajem, Grażyna Wolszczak, Patrycja Markowska, gwiazdy serialu 19+ - Małgorzata Heretyk oraz Ernest Musiał, Marcin Różalski, Karolina Pisarek, Iwona Burnat oraz Reggie Benjamin z programu Żony Hollywood.

Gwiazdy kina i telewizji, które nie mają matury. Galeria

Krążą również plotki, że w nowej edycji zobaczymy także Adama Zdrójkowskiego oraz Magdę Wójcik - zwyciężczynię ostatniej edycji Big Brothera. Ze względu na rezygnację Agnieszki Woźniak Starak, w nadchodzącym sezonie show zadebiutuje również nowa prowadząca. Najprawdopodobniej w tej roli zobaczymy Darię Ładochę. Powyższe informacje nie zostały jeszcze potwierdzone. Jeżeli oficjalnie poznamy uczestników nadchodzącej edycji, informacje o tym znajdziecie w tym artykule.

Ameryka Express 2019 - kiedy nowe odcinki?

Kolejna odsłona reality show TVN najprawdopodobniej wystartuje wiosną 2020 roku.

NAJNOWSZE