Na dobre i na złe, odc. 815 - streszczenie. Poważny wypadek pracownicy Falkowicza

2021-09-21 16:36 Adrian Rybak
Na dobre i na Złe
Autor: fot. Artrama

Na dobre i na złe to jeden z ulubionych seriali Polaków. Losy lekarzy ze szpitala w Leśnej Górze trzymają widzów w napięciu od wielu lat. W nadchodzących odcinkach dojdzie do ciekawych wydarzeń. Co wydarzy się w życiu bohaterów? Przeczytaj streszczenia nowych odcinków kultowego serialu Telewizji Polskiej.

Na dobre i na złe to jeden z najpopularniejszych polskich seriali. Obok M jak miłość i Barw szczęścia to najchętniej oglądany serial Telewizji Polskiej. Widzowie z wypiekami na twarzy wyczekują na nowe odcinki. W nadchodzących wydaniach serialu pojawią się nowi pacjenci. Lekarze z Leśnej Góry będą musieli zmierzyć się z nowymi wyzwaniami zawodowymi oraz trudnymi charakterami chorych. Nadchodzą także zmiany w prywatnym życiu pracowników słynnego szpitala. Czego mogą spodziewać się widzowie w nadchodzących odcinkach? Przeczytaj, co wydarzy się w 815. odcinku Na dobre i na złe. Opis poniżej.

Na dobre i na złe, odcinek 814: Tak Falkowicz będzie radził sobie jako samotny ojciec! W domu zapanuje chaos

Na dobre i na złe, odcinek 815 - streszczenie

Lucyna ukrywa się w kanciapie Halinki nie tylko przed policją, ale też przed Hanią. A Piotr odkrywa, że doktor Sikorkę obserwuje Tomasz Biskupski – bandyta, który przed laty był zamieszany w sprawę napadu na jubilera. Tymczasem Borys cały czas spotyka się z Lidką, która pomaga mu w opiece nad niesfornym psem. Falkowicz wyrzuca z pracy kolejną nianię: Żanetę. Gdy dziewczyna parę minut później ma poważny wypadek, profesor jednak biegnie jej na ratunek.

Na dobre i na złe - obsada

Aktualnie w serialu Na dobre i na złe występują Katarzyna Skrzynecka, Marta Żmuda Trzebiatowska, Mateusz Janicki, Emilia Komarnicka-Klynstra, Michał Żebrowski, Ilona Ostrowska, Amelia Czaja, Aleksandra Hamkało i inni. Obsada produkcji zmieniała się na przestrzeni lat. Wcześniej występowali tam między innymi Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski i Agnieszka Dygant.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE