Zapisy na bydgoskie półkolonie. Rodzice czekali od 4 rano! Miejsca znikają w mgnieniu oka

2021-06-08 14:29 Dawid Olszewski
basen
Autor: 12019/CC0/pixabay.com

Miejsca rozeszły się jak świeże bułeczki. We wtorek rano ruszyły zapisy na półkolonie organizowane przez miasto. W Pałacu Młodzieży w Bydgoszczy wszystkie miejsca są już zajęte. Rodzice stali przed budynkiem już o 4.00.

Dziś ruszyły zapisy na półkolonie organizowane przez miasto. Lepiej nie zwlekać, bo liczba miejsc jest ograniczona i zainteresowanych mnóstwo. W Pałacu Młodzieży w Bydgoszczy miejsca rozeszły się w mgnieniu oka.

Tak naprawdę już po zapisach. Zainteresowanie w Pałacu Młodzieży było ogromne. W dwie godziny rozeszły się wszystkie miejsca. Przyszłam do pracy przed godziną 7.00 i zapytałam pierwszych rodziców z kolejki, od której godziny oczekują i powiedzieli, że była to 4.00 rano.

- mówi Małgorzata Lewandowska z Pałacu Młodzieży w Bydgoszczy.

Wielu rodziców postanowiło nie czekać i od rana zapisywali dzieci na półkolonie.

Zapisałam córkę na lipcowe półkolonie. Wcześniej każdego dnia były różne atrakcje, na przykład basen, kino, zajęcia na miejscu, był wyjazdy. Czas był wypełniony, a rodzice mogli iść do pracy

- mówi mama, która przed południem zapisała córkę na zajęcia.

Z letniego wypoczynku w Bydgoszczy skorzysta w sumie 3660 uczniów. Półkolonie będą realizowane w 9-tygodniowych turnusach, w 34 szkołach i placówkach prowadzonych przez miasto.

Zapisy potrwają do 14 czerwca. Listy przyjętych zostaną wywieszone w placówkach i opublikowane na stronach internetowych tych placówek placówek – 24 czerwca o godz. 15:00. 

Szczegóły dotyczące "Bydgoskich półkolonii 2021" można znaleźć TUTAJ

Tak zmieniły się Aleje Ossolińskich w Bydgoszczy