zakup w ciemno

i

Autor: Zakup w ciemno/TTV/screen

Emocje

Zakup w ciemno. Uczestnicy reality show w TTV pochodzą z Bydgoszczy!

2024-02-21 14:41

W marcu 2023 r. na kanale TTV rozpoczął się nowy program, który doczekał się obecnie trzeciego sezonu. Miłośnicy programu "Storage Wars" doskonale znają ten format. Uczestnicy reality show o nazwie "Zakup w ciemno" rywalizują o najbardziej wartościowe przedmioty, jednak nie mają pojęcia, co znajduje się w opakowaniach. Emocje sięgają zenitu podczas licytacji. Wśród uczestników znajduje się również grupa z Bydgoszczy. Szczegóły poniżej.

Zakup w ciemno - uczestnicy z Bydgoszczy

Arman, Gor i Kamil to polsko-ormiańska ekipa z Bydgoszczy handlująca paletami. Młodzi mężczyźni wzięli udział w nowym programie emitowanym na antenie TTV – „Zakup w ciemno”. Show wystartowało na początku marca. Potyczki uczestników walczących o palety z nieznaną zawartością można oglądać od poniedziałku do czwartku o godz. 20.00.

- Kupujemy fajnie, sprzedajemy fajniej i na tym polega biznes – tłumaczyli w programie.

W każdym odcinku doświadczeni handlarze nieobawiający się ryzyka konkurują ze sobą o zdobycie, jak najbardziej wartościowego towaru. Widzą jego wielkość, kategorię: A – nowy, B - używany, C – uszkodzony. Nie wiedzą jednak, co dokładnie znajduje się w środku. Uczestnicy muszą zatem zachować rozwagę.

Jak radzi sobie ekipa z Bydgoszczy? Jak zaznaczają bohaterowie – doskonale. Trio wygrało licytację już w pierwszym odcinku. Raz idzie znakomicie, raz trochę gorzej. Jednak, jak do tej pory intuicja ich nie zawiodła! W programie potrafili wylicytować paletę za 7 650 zł. Taki towar są w stanie sprzedać za 10,5 tys.

Test czeskich knedlików. Cena zwala z nóg

- Rozwijamy się cały czas. Jeszcze nie mamy gotowych systemów, ludzi. Robimy wszystko własnymi rękoma - tłumaczył uczestnik.

W programie oprócz potyczek bohaterów z naszego miasta możemy również zobaczyć elementy kultury ormiańskiej m.in. kuchnię. Jak zaznaczył Arman – jego marzeniem jest to, by rozpocząć biznes również w jego ojczystym kraju – Armenii. Handel tego rodzaju towarem jest tam nowością – zaznaczył bohater.

- W Armenii można powiedzieć, że jest droższy towar. Moglibyśmy tam mega dobre pieniądze zarobić – zaznaczył uczestnik programu.

Jak poinformował obcokrajowiec – na początku swojej przygody w Polsce chciał wrócić z powrotem do swojego kraju. Wszystko zmienił biznes i nowe możliwości. Obecnie mieszkaniec Bydgoszczy nie myśli o powrocie do Armenii.

„Każdy uwielbia kupować, ale nikt nie lubi, jak mu się sprzedaje” – zaznacza jeden z trójki bohaterów. Czas by to zmienić! Między innymi po to młodzi mężczyźni wzięli udział w nowym programie. Jednak podstawowym celem handlarzy jest oczywiście zysk. Tu jednak będą musieli powalczyć z innymi uczestnikami.

W każdym magazynie znajduje się paleta. Jej zawartość jest nieznana. Uczestnicy mogą mieć z niej ogromny zysk, bądź też nie zarobić niemalże nic, a nawet stracić! Emocje podczas licytacji sięgają zenitu. Szczególnie dlatego, że wśród uczestników jest wielu profesjonalistów, którzy swoje biznesy prowadzą od wielu lat.