zakup w ciemno

i

Autor: Zakup w ciemno/TTV/screen

Emocje

Zakup w ciemno w TTV. Uczestnicy reality show pochodzą z Bydgoszczy!

2023-06-01 15:06

W marcu na antenie TTV wystartował nowy program. Widzowie „Wojen magazynowych” format ten znajdą doskonale. Nowy reality-show pt. „Zakup w ciemno” emitowany jest cztery razy w tygodniu. Uczestnicy programu walczą ze sobą o jak najbardziej wartościowy towar. Nie wiedzą jednak, co kryje się w pudełkach. Podczas licytacji emocje sięgają zenitu. Wśród uczestników jest ekipa z Bydgoszczy. Szczegóły poniżej.

Arman, Gor i Kamil to polsko-ormiańska ekipa z Bydgoszczy handlująca paletami. Młodzi mężczyźni wzięli udział w nowym programie emitowanym na antenie TTV – „Zakup w ciemno”. Show wystartowało na początku marca. Potyczki uczestników walczących o palety z nieznaną zawartością można oglądać od poniedziałku do czwartku o godz. 20.00.

- Kupujemy fajnie, sprzedajemy fajniej i na tym polega biznes – tłumaczyli w programie.

W każdym odcinku doświadczeni handlarze nieobawiający się ryzyka konkurują ze sobą o zdobycie, jak najbardziej wartościowego towaru. Widzą jego wielkość, kategorię: A – nowy, B - używany, C – uszkodzony. Nie wiedzą jednak, co dokładnie znajduje się w środku. Uczestnicy muszą zatem zachować rozwagę.

Jak radzi sobie ekipa z Bydgoszczy? Jak zaznaczają bohaterowie – doskonale. Trio wygrało licytację już w pierwszym odcinku. Raz idzie znakomicie, raz trochę gorzej. Jednak, jak do tej pory intuicja ich nie zawiodła! W programie potrafili wylicytować paletę za 7 650 zł. Taki towar są w stanie sprzedać za 10,5 tys.

Test czeskich knedlików. Cena zwala z nóg

- Rozwijamy się cały czas. Jeszcze nie mamy gotowych systemów, ludzi. Robimy wszystko własnymi rękoma - tłumaczył uczestnik.

W programie oprócz potyczek bohaterów z naszego miasta możemy również zobaczyć elementy kultury ormiańskiej m.in. kuchnię. Jak zaznaczył Arman – jego marzeniem jest to, by rozpocząć biznes również w jego ojczystym kraju – Armenii. Handel tego rodzaju towarem jest tam nowością – zaznaczył bohater.

- W Armenii można powiedzieć, że jest droższy towar. Moglibyśmy tam mega dobre pieniądze zarobić – zaznaczył uczestnik programu.

Jak poinformował obcokrajowiec – na początku swojej przygody w Polsce chciał wrócić z powrotem do swojego kraju. Wszystko zmienił biznes i nowe możliwości. Obecnie mieszkaniec Bydgoszczy nie myśli o powrocie do Armenii.

„Każdy uwielbia kupować, ale nikt nie lubi, jak mu się sprzedaje” – zaznacza jeden z trójki bohaterów. Czas by to zmienić! Między innymi po to młodzi mężczyźni wzięli udział w nowym programie. Jednak podstawowym celem handlarzy jest oczywiście zysk. Tu jednak będą musieli powalczyć z innymi uczestnikami.

W każdym magazynie znajduje się paleta. Jej zawartość jest nieznana. Uczestnicy mogą mieć z niej ogromny zysk, bądź też nie zarobić niemalże nic, a nawet stracić! Emocje podczas licytacji sięgają zenitu. Szczególnie dlatego, że wśród uczestników jest wielu profesjonalistów, którzy swoje biznesy prowadzą od wielu lat.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE