Kreta

i

Autor: Erik_Karits/CC0/pixabay.com

Z Bydgoszczy na Kretę. Nowe połączenie lotnicze już w tym roku!

2023-02-13 8:24

Grecja to jeden z najpopularniejszych kierunków wśród polskich turystów. Podróż w to miejsce w 2023 roku będzie możliwe z Bydgoszczy. Kreta dołącza do oferty lotów wakacyjnych z Portu Lotniczego Bydgoszcz.

W środku zimy można już planować wakacje. Do lotniczych połączeń z Bydgoszczy dołącza kolejna propozycja. Ty razem to największa wyspa Grecji. Rejsy na Kretę – konkretnie do Heraklionu będą realizowane w niedziele – od 4 czerwca do 17 września.

- Zainteresowanie wypoczynkiem na greckich wyspach stale rośnie. Zauważają to biura podróży, które chcą wykorzystać ten potencjał, przez co oferta lotów wakacyjnych z Portu Lotniczego Bydgoszcz S.A. prezentuje się naprawdę interesująco. Turcja, Bułgaria i Grecja to kierunki różnorodne turystycznie, zatem mieszkańcy regionu mogą dobrać ofertę skrojoną na ich potrzeby – mówi Edward Hartwich, prezes Portu Lotniczego Bydgoszcz S.A.

To już trzeci, po Rodos i Zakintos, grecki kierunek, jaki można znaleźć w ofertach lotów czarterowych z wylotem z Bydgoszczy.

2022 rok na bydgoskim lotnisku

W ubiegłym roku bydgoskie lotnisko odprawiło 253 361 pasażerów, to wzrost o 155% w porównaniu z poprzednim rokiem. W 2022 roku z Portu Lotniczego Bydgoszczy zrealizowano 8167 operacji lotniczych.

120 lat wodociągów w Bydgoszczy. Wystawa w Hali Pomp