wypadek

i

Autor: nadesłane

Wypadek

Wypadek na Królowej Jadwigi! Jedno auto dachowało

2023-06-01 15:19

W czwartek, 1 czerwca z samego rana bydgoscy kierowcy i pasażerowie MZK musieli liczyć się z niemałymi utrudnieniami. Korek ciągnący się do ulicy Królowej Jadwigi spowodowany był groźnym zdarzeniem drogowym. Zderzyły się dwa samochody osobowe. Jedna osoba została poszkodowana. Szczegóły poniżej.

Do wypadku doszło po godz. 6 rano. Jak podaje Bydgoszcz 998 - na skrzyżowaniu Królowej Jadwigi i Focha zderzyły się dwa samochody osobowe. W wyniku zdarzenia jedno z aut dachowało. W miejscu kolizji nastąpiły niemałe utrudnienia w ruchu. Na miejscu był nasz czytelnik – pan Paweł, który przesłał nam zdjęcia.

- Staliśmy w korku do skrętu z ronda Grunwaldzkiego w lewo w kierunku Królowej Jadwigi aż do galerii CH Rondo. Autobus linii 54 pojechał prosto i zawrócił na Focha, a następnie wrócił mostem nad Brdą i skręcił w Królowej Jadwigi. Tylko dlatego zdążyłem do pracy. Jak odjeżdżaliśmy korek zaczął się wydłużać. Teraz musi być tam makabra – podaje nasz czytelnik.

Na miejsce od razu przyjechały trzy zastępy Państwowej Straży Pożarnej - dwa z JRG 1, jeden z JRG 3 Bydgoszcz, dwa Zespoły Ratownictwa Medycznego P-13 i P-14, a także policja.

- Kierujący z auta, które dachowało, trafił pod opiekę Ratowników Medycznych, drugi kierowca nie odniósł obrażeń – podaje Bydgoszcz 998.

Joanna Szczepkowska aktorka i pisarka wyznaje: „Nie wyżyłabym z samego pisania”
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE