policja

i

Autor: pexels Zdjęcie poglądowe

Kryminalne

Wybił szybę w biurze poselskim! Usłyszał zarzut

2023-03-28 21:08

Wybił szybę w biurze poselskim we Włocławku. Dzięki nagraniu z monitoringu, funkcjonariusze namierzyli sprawcę. 21-latek usłyszał zarzut. Szczegóły poniżej.

Policjanci z Włocławka analizowali nagrania z monitoringu zabezpieczonego do sprawy wybicia szyby w biurze poselskim zlokalizowanym na terenie miasta. Do zdarzenia doszło w nocy z 21 na 22 marca 2023 roku.

Na podstawie zgromadzonego materiału funkcjonariusze rozpoznali  mężczyznę, którym okazał się 21-letni mieszkaniec Włocławka. Mężczyzna został dowieziony do komendy w piątek, 24 marca, gdzie usłyszał zarzut uszkodzenia mienia tj. o czyn z art. 124 kodeksu wykroczeń.

Historyczne odkrycie na placu Zwycięstwa w Szczecinie

21-latek przyznał się do zarzucanego czynu. Materiały sprawy zostaną skierowane do sądu z wnioskiem o ukaranie. Czyn ten zagrożony jest karą aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE