Wielki hit na początek sezonu żużlowego. Super Mecz odbędzie się w Bydgoszczy!

2020-02-13 13:29
Super Mecz w Bydgoszczy
Autor: Engborg/CC0/pixabay.com Super Mecz w Bydgoszczy

Przed nami trzecia edycja żużlowego Super Meczu. W sobotę, 28 marca na bydgoskim stadionie Polonia zmierzy się z mistrzem Polski Fogo Unią Leszno.

Przed nami trzecia edycja żużlowego Super Meczu. W sobotę, 28 marca na bydgoskim stadionie Polonia zmierzy się z mistrzem Polski Fogo Unią Leszno.

Takiego otwarcia sezonu żużlowego w Bydgoszczy jeszcze nie było. Super Mecz to stosunkowo nowy pomysł. W tym roku odbędzie się dopiero jego trzecia edycja. Spotykają się z nim aktualny mistrz Polski i zwycięzca rozgrywek II ligi. Pojedynki odbywają się na stadionie beniaminka I ligi.

Dla kibiców Polonii pojedynek z Fogo Unią będzie wyjątkowy.

– Bardzo się cieszymy, że będziemy gościć w Bydgoszczy najsilniejszą drużynę PGE Ekstraligi. Dla nas będzie to znakomite przetarcie przed walką o ligowe punkty, trzeba uczyć się od najlepszych. Nasz przemeblowany kadrowo, w stosunku do poprzedniego roku, zespół na pewno podejmie walkę – zapowiada Jerzy Kanclerz, prezes Polonii.

W składzie zespołu z Leszna wystąpi Emil Sajfutdinow. Rosjanin przez wiele lat z powodzeniem startował w barwach Polonii. Z plastronem Gryfa jeździł też najlepszy obecnie junior Unii Dominik Kubera.

Mecz 28 marca, początek o godz. 18.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE