Ukradł express do kawy, po czym udał się do drogerii, z której wyniósł perfumy

i

Autor: pixabay, zdjęcie ilustracyjne

Kryminalne

Ukradł express do kawy, po czym udał się do drogerii, z której wyniósł perfumy

2024-05-15 14:30

Niecałą godzinę po kradzieży policjanci z Aleksandrowa zatrzymali 21-latka. Mężczyzna wyniósł ze sklepu express do kawy, po czym udał się do drogerii, z której wyniósł perfumy o wartości prawie 2400 złotych. Młody mężczyzna usłyszał już zarzuty w warunkach recydywy. Zgodnie z kodeksem karnym za kradzież grozi do 5 lat pozbawienia wolności, a w warunkach recydywy kara może zostać zwiększona o połowę.

W piątek, 10 maja, policja otrzymała zgłoszenie o kradzieży ekspresu do kawy w jednym ze sklepów w Aleksandrowie. Według relacji sprzedawcy, młody mężczyzna wyjął urządzenie z półki i uciekł ze sklepu.

Funkcjonariusze, korzystając z zapisu monitoringu sklepowego, szybko zlokalizowali podejrzanego na pobliskim parkingu i podjęli pościg.

Po zatrzymaniu zabezpieczyli część skradzionych perfum o łącznej wartości 2400 zł, które 21-latek próbował wynieść z drogerii przed schwytaniem.

Sprawca, posiadający już historię kradzieży, został osadzony w policyjnym areszcie i usłyszał zarzuty, które mogą skutkować do 5 latami pozbawienia wolności, a w przypadku recydywy kara może być zwiększona o połowę.

Petarda! To najostrzejsza pizza w Polsce. „Po pierwszym kawałku goście dostają taki tępy wzrok”  

M jak miłość. Przełomowe zmiany u Budzyńskich. Tak Andrzej zareaguje na rewelacje Magdy