choinka

i

Autor: ZDMiKP Bydgoszcz

Ubieranie choinki na Starym Rynku w Bydgoszczy. Czuć już magię świąt

2022-11-16 13:47

Jak poinformował w środę, 16 listopada Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej w Bydgoszczy - trwa montaż ostatnich elementów świątecznych w obrębie Starego Rynku. Sam Bydgoski Jarmark Świąteczny rusza już w najbliższą sobotę o godzinie 13.00.

- Prowadzimy właśnie montaż ostatnich elementów świątecznych w obrębie Starego Rynku – poinformował na Facebooku Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej w Bydgoszczy.

Przypomnijmy, że we wtorek, 15 listopada, z samego rana na Starym Rynku w Bydgoszczy pojawiła się świąteczna choinka. Mający ok. 14 metrów wysokości świerk na razie stoi nieozdobiony.

Drzewo przyjechało do Bydgoszczy prosto z Borów Tucholskich. Wkrótce na świątecznej choince pojawią się również światełka. Ozdabianie drzewka odbędzie się 19 listopada, w dniu rozpoczęcia Bydgoskiego Jarmarku Świątecznego.

Bydgoski Bieg Niepodległości 2022

Sam Bydgoski Jarmark Świąteczny ruszy o godzinie 13.00.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE