zaginiony

i

Autor: materiały archiwalne

Tragiczny finał poszukiwań 81-latka. Policja znalazła zwłoki mężczyzny

2022-10-17 14:07

Zakończyły się poszukiwania mieszkańca Chełmna, który 2 października br. wyszedł ze swojego mieszkania. Mężczyzna nie nawiązał kontaktu z najbliższymi. Podejrzewano, że 81-latek pieszo skierował się w rejon miejscowości Stolno. Ostatni raz widziany był tam w dniu zaginięcia ok. 17.50. Niestety finał poszukiwań mężczyzny okazał się tragiczny. 

W niedzielę (16 października), chwilę przed południem, chełmińscy policjanci zostali powiadomieni o ujawnieniu zwłok mężczyzny. Ciało znajdowało się na jednym z pól uprawnych w miejscowości Papowo Biskupie. Według ustaleń funkcjonariuszy, znalezione zwłoki należą do zaginionego 81-latka.

- W poszukiwaniach mężczyzny brało udział kilkudziesięciu funkcjonariuszy z Chełmna, oddelegowani policjanci z Torunia, strażacy ochotnicy z powiatu chełmińskiego, a także powiatu świeckiego – informuje podkom. Tomasz Zieliński, KPP Chełmno. W działaniach wykorzystano również drona. Mundurowi sprawdzali i weryfikowali informacje, które do nich docierały. Niestety, pomimo podjętych działań, finał poszukiwań okazał się tragiczny.

Przypomnijmy, że zawiadomienie o zaginięciu 81-letatka policjanci z Chełmna przyjęli w niedzielę, 2 października. Z informacji przekazanych przez rodzinę wynikało, że mężczyzna w opuścił miejsce swojego zamieszkania w godzinach porannych, nie zostawiając żadnej informacji.

Komandor Maksymilian Dura: Rosjanie wypstrykali się z amunicji, która pozwoliłaby odeprzeć ofensywę ukraińską

Senior, prawdopodobnie pieszo, skierował się w rejon miejscowości Stolno. Tam widziany był widziany po raz ostatni ok. godz. 17.50.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE