Tomek, gdzie jesteś! Rodzina rozpaczliwie szuka zaginionego 14-latka

i

Autor: BCZK.pl/archiwum SE

Trwają poszukiwania

Tajemnicze zniknięcie 14-letniego Tomka. Trop urywa się na stacji w Myślęcinku

2023-05-29 11:22

Kolejne zaginięcie nastolatka w Bydgoszczy! Policja przekazała, że prowadzi poszukiwania Tomka Celera, który ostatni raz był widziany 27 maja. Rodzice nastolatka są bardzo zaniepokojeni jego zniknięciem i proszą o pomoc w poszukiwaniach. Jak udało się nam ustalić, telefon chłopka wciąż jest nieaktywny.

Policja z Bydgoszczy przerywa poszukiwania 14-letniego Tomka

Komisariat Policji Bydgoszcz Szwederowo prowadził poszukiwania Tomasza, który 27 maja 2023 r. nie powrócił do miejsca zamieszkania. Jak przekazywał portal "Zaginieni - pomóżmy ich odnaleźć", 14-latek miał wracać pieszo z Osielska do domu na Szwederowie. Na podstawie zapisu monitoringu ustalono, że o godzinie 21:47 był ostatni raz widziany przy stacji paliw w Myślęcinku.

Przełom w sprawie nastąpił we wtorek, 30 maja. Policja przekazał, że oficjalnie zakończyła poszukiwania nastolatka. Na szczęści finał akcji jest szczęśliwy - Tomek jest już pod opieką rodziców cały i zdrowy!

Sonda
Czy brałeś/brałaś kiedyś udział w poszukiwaniach osób zaginionych?
Poszukiwania 66-latki z policyjnego śmigłowca!
Źródło: Policja zakończyła poszukiwania 14-letniego Tomka z Bydgoszczy!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE