bydgoszczanki

i

Autor: pixabay/materiały prasowe/Instagram/screen

Bydgoskie gwiazdy

Te bydgoszczanki wystąpiły w znanych programach. Hotel Paradise, Damy i wieśniaczki, Top Model

2023-03-22 15:00

Bydgoszczanie co rusz pojawiają się w znanych programach telewizyjnych. Ostatnio w popularnej „Farmie” na Polsacie wystąpił Adam Nowak, znany mieszkańcom na Facebooku jako Wujek Porada. Mężczyzna zdobył popularność w całej Polsce. Na przestrzeni lat w programach pojawiło się również wiele pań z Bydgoszczy. Oto one.

Kasia z „Dam i Wieśniaczek”

Jesienią 2019 roku w programie TTV „Damy i Wieśniaczki” mogliśmy zobaczyć 25-letnią wówczas Katarzynę z Bydgoszczy. Wystąpiła ona oczywiście w roli damy. Podczas zdjęć do wyjątkowego odcinka Kasia mogła się przekonać, jak żyje i mieszka wieśniaczka Lilia.

Odcinek był o tyle zaskakujący, że obie panie się zaprzyjaźniły! Co więcej, zadeklarowały chęć utrzymania kontaktu po programie. Na początku nie było jednak łatwo. Kasia musiała przenieść się na wieś z pięknego apartamentu w Bydgoszczy.

Jak zaznaczała – żyje na bogato, korzysta z wielu kosztownych rozrywek i jeździ drogim samochodem. Ma męża biznesmana, a sama pracuje jako modelka. Program był dla kobiety prawdziwym wyzwaniem. Musiała na chwilę opuścić luksus i poznać wiejskie uroki.

Bydgoszczanka wystąpiła w szóstym odcinku programu „Damy i wieśniaczki. Za granicą 2”, którego emisja miała miejsce 4 października 2019 roku.

Express Biedrzyckiej - Jacek KARNOWSKI

Klaudia El Dursi

Tę panią miało już okazję poznać wielu. Wszystko za sprawą programu Top Model, a następnie reality show Hotel Paradise, w którym wystąpiła jako prowadząca (w kilku sezonach).

Bydgoszczanka przyszła do programu TVN pt. „Top Model” w 2019 roku i jako pierwsza uczestniczka otrzymała Złoty Bilet. Choć zdobyła wówczas niemałą popularność, nie udało jej się wygrać show.

„Top Model” otwarło jej jednak drzwi do kariery. Rok po emisji programu Klaudia El Dursi już wystąpiła w roli prowadzącej reality show. Kobieta jest również aktywna w mediach. Pokazywała dziennikarzom, jak mieszka, natomiast w internecie regularnie prowadzi interakcje ze swoimi fanami. Jej profil na Instagramie obserwuje blisko 900 tys. osób.

Bydgoszczanka w „Sanatorium Miłości”

Sama o sobie mówi, że jest „królową hejtu” 5. edycji Sanatorium Miłości. Kuracjuszka, Anita Nowicka z Bydgoszczy nie tylko wzbudza największe kontrowersje wśród uczestników programu, ale i porusza tematy tabu na swoich profilach w social mediach.

O Bydgoszczance zrobiło się głośno po tym, jak wyznała, że zmagała się z lękami i depresją. Zaszokowała również widzów „jedynki” swoim zachowaniem względem jednej z uczestniczek. Sama przyznała się natomiast, że korzysta z uroków medycyny estetycznej. Potem zaszokowała fanów programu TVP publikując w mediach społecznościowych informację na temat tego, ile wynosi jej emerytura.

Kasia z „Czterech Wesel”

Bydgoszczanką była również jedna z bohaterek programu Polsatu pt. „Cztery Wesela”. Odcinek z Katarzyną Dołkowską został wyemitowany 9 stycznia 2020 roku. Program został oparty na brytyjskim formacie „Four Weddings”.

W każdym odcinku widzowie mają okazję poznać cztery panny młode. Każda ma swój styl, swoją wizję ślubu i wesela. Pytanie tylko – czy wszystko pójdzie zgodnie z planem? Oprócz widzów, ślub poszczególnej uczestniczki bacznie obserwuje również jury – czyli pozostałe trzy panny młode.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE