Praca

Targi Pracy i Kariery w Bydgoszczy. Na Politechnice Bydgoskiej pokazało się ponad 70 firm

2023-03-27 15:34

Praca szuka człowieka. W Bydgoszczy zorganizowano Targi Pracy i Kariery. Na Politechnice Bydgoskiej pojawiło się 70 wystawców z różnych branż.

Prawie 70 wystawców szukało pracowników w Bydgoszczy. Na Politechnice Bydgoskiej odbyły się Targi Pracy i Kariery. To okazja, by porozmawiać z firmami, a także zostawić CV. To propozycja dla wszystkich, którzy w Bydgoszczy i regionie szukają pracy, przede wszystkim do studentów.

- Targi są organizowane na naszej uczelni od wielu lat. Cieszą się wielkim powodzeniem. Zaprosiliśmy wszystkich, którzy szukają pracy. Wśród nich są również nasi przyszli absolwenci, którzy tutaj nie tylko mogą zapoznać się z ofertą regionalnego rynku pracy, ale też napisać CV i rozpoznać rynek. Firmy są z całego regionu, przekrój jest duży, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Są branże inżynieryjne, techniczne, biotechnologiczne - mówi Szymon Różański, rzecznik Politechniki.

Na targach pojawiło się wielu studentów i absolwentów uczelni, którzy szukają pracy lub praktyk.

- Poszukiwania są owocne. Piszą właśnie szybkie CV, zobaczymy, co z tego wyjdzie. Rozglądam się za ofertami i szukam miejsca, gdzie mogłabym odbyć praktyki - mówi Marta, studentka uczelni.

To 17. edycja targów pracy na Politechnice Bydgoskiej.

Targi Pracy i Kariery na Politechnice Bydgoskiej
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE