Galeria

Tak prezentuje się obsada filmu „Sok z Żuka 2”. Jak zmienili się aktorzy z pierwszej części?

2024-03-05 21:55

O kontynuacji kultowego filmu „Beetlejuice” (polski tytuł "Sok z Żuka") spekulowano od dobrych dziesięciu lat. Teraz w końcu pojawiła się oficjalna informacja na temat drugiej części, która – według zapewnień twórców – z pewnością zostanie zekranizowana. Do części dawnej obsady dołączą też nowe nazwiska m.in. netflixowa Wednesday, czyli Jenna Ortega. Jak natomiast zmienili się aktorzy z pierwszej części burtonowskiego klasyka? Sprawdź naszą galerię.

Długo oczekiwana premiera kontynuacji „Soku z Żuka” planowana jest na wrzesień bieżącego roku, czyli 36 lat od produkcji pierwszej części. Jego oryginalny tytuł to „Beetlejuice Beetlejuice”. Na chwilę obecną nie znamy jeszcze polskiej nazwy.

Wiemy również, że obsadzie filmowej pojawi się ponownie Winona Ryder, a rolę jej córki odegra Jenna Ortega, znana z roli jednej z najbardziej mrocznych postaci m.in. w kasowym hicie Netflixa pt. „Wednesday”. Fakt, że Ortega zagra w kontynuacji „Soku z Żuka”, był już głośno komentowany od kilku miesięcy. Na ekranie pojawią się również inni aktorzy znani z pierwszej części. Chodzi o Michaela Keatona i Catherine O’Hara. Dołączą do nich również, w nowych rolach: Monica Bellucci, Willem Dafoe i Justin Theroux.

Jak zmienili się aktorzy z pierwszej części filmu Tima Burtona pt. „Beetlejuice”? Sprawdź w naszej galerii.

"Chcemy chodnika i autobusu". Mieszkańcy ul. Szamocin na Białołęce apelują do urzędników