policja

i

Autor: pixabay

Szukali zaginionej dziewczynki, znaleźli poszukiwanego 15-latka. Wszystkiemu przyglądał się 33-latek. Jego zgarnęli również

2022-10-06 12:41

Inowrocławscy policjanci prowadzili działania poszukiwawcze. 12-letnia dziewczynka wyszła z domu i urwał się z nią kontakt. Funkcjonariusze ustalili miejsce pobytu dziecka. Gdy wkroczyli do mieszkania okazało się, że jest z nią poszukiwany nakazem sądowym 15-latek. To nie koniec! Wszystkiemu przyglądał się 33-letni mężczyzna. O również był poszukiwany. Miał do odbycia karę więzienia.

Mundurowi zostali poinformowani o zaginięciu 12-latki w środę (5 października). Sprawę przejęła grupa policyjnych poszukiwaczy. Po uzyskaniu informacji, gdzie dziewczynka może przebywać, funkcjonariusze postanowili sprawdzić mieszkanie.

-Nikt im jednak nie otworzył – informuje asp. szt. Izabella Drobniecka, rzecznik prasowy KPP Inowrocław. - Mając pewność, że w mieszkaniu jest kilkoro nastoletnich osób, policjanci wezwali na miejsce interwencji strażaków, w razie gdyby trzeba było wyważać drzwi. Obyło się bez tego, bo po pewnym czasie służby zostały wpuszczone do mieszkania.

W mieszkaniu znajdowała się zaginiona dziewczynka, ale… nie tylko ona. Był tam również 15-letni chłopak, poszukiwany nakazem sądowym do doprowadzenia do policyjnej izby dziecka.

Na oczach policji przejechał rowerem przez zamknięty przejazd kolejowy

To jednak nie koniec policyjnej interwencji. Po chwili na miejscu znaleźli się gapie.

- Podczas działań, znaleźli się tacy mieszkańcy, którzy przyglądali się całej sytuacji – dodaje asp. szt. Izabella Drobniecka. - Idący w tym czasie do służby jeden z dzielnicowych, wśród „obserwatorów” rozpoznał poszukiwanego 33-letniego mężczyznę. W efekcie został zatrzymany przez policjantów również i on.

Mężczyzna miał do odbycia karę pół roku więzienia za przestępstwo spowodowania uszkodzenia ciała.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE