Szkolenia komputerowe od marszałka województwa. Oferta dla prawie 3,5 tysiąca osób

2021-10-13 9:32
Szkolenia komputerowe dla mieszkańców Kujaw i Pomorza
Autor: www.pixabay.com W budżecie aż 28 milionów złotych

Jeżeli masz wykształcenie co najwyżej średnie, lub jesteś osobą niepełnosprawną, lub po 50. roku życia – to jest oferta właśnie dla Ciebie. Na certyfikowane szkolenia komputerowe zaprasza Urząd Marszałkowski w Toruniu.

W budżecie aż 28 milionów złotych, z czego 24 to dotacja z RPO. Przeszkolonych ma zostać blisko 3,5 tysiąca osób. Rekrutacja trwa. Wystarczy chęć podnoszenia swoich kwalifikacji oraz przynależność do przynajmniej jednej z tych trzech grup. Szkolenia są realizowane na terenie całego województwa. Dofinansowywane są dojazdy, a nawet noclegi. W wyborze odpowiedniego szkolenia pomoże doradca zawodowy.

Projekt ,,Certyfikowane szkolenia komputerowe dla osób dorosłych z województwa kujawsko-pomorskiego” zakłada kształcenie z zakresu inżynierii projektowania komputerowego, grafiki komputerowej, obsługi programów biurowych w administracji a także wiele innych. Kursy mają różne poziomy zaawansowania oraz podzielone są na trzy grupy: kwalifikacyjne, zawodowe oraz specjalistyczne.

Trwa remont torowisk w centrum Torunia. Tak wyglądają prace

Projekt jest realizowany na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego przez Toruńską Agencję Rozwoju Regionalnego.​

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE