hulajnoga

i

Autor: pixabay

Śmiertelny wypadek z udziałem hulajnogi. Potrącona kobieta zmarła. Jest już sekcja zwłok

2022-09-23 9:39

Śmierć po potrąceniu przez hulajnogę przy ul. Wojska Polskiego w Bydgoszczy. Tuż po zdarzeniu 52-letnią poszkodowaną przewieziono do szpitala w ciężkim stanie. Nie udało się jej jednak uratować. Prokuratura wszczęła w tej sprawie śledztwo. Jest już sekcja zwłok zmarłej.

Przypomnijmy, że do tragicznego zdarzenia doszło we wtorek, 6 września przy ul. Wojska Polskiego w Bydgoszczy. 52-latka znajdowała się na przystanku autobusowym niedaleko kościoła i jednego z supermarketów.

Tuż po godz. 16.00 kobieta została potrącona przez nieznaną osobę poruszającą się hulajnogą elektryczną. Następnie, w ciężkim stanie trafiła do szpitala. W środę, 14 września 52-latka zmarła. Informację o jej śmierci potwierdziła policja. W sprawie rozpoczęło się również śledztwo prokuratorskie.

Według najnowszych informacji wynika, że śledczy z bydgoskiej Prokuratury Rejonowej mają już wstępne wyniki sekcji zwłok 52-latki przeprowadzone w Zakładzie Medycyny Sądowej.

Wielonarządowe obrażenia przyczyną śmierci kobiety – z informacji, które przekazała Gazeta Wyborcza wynika, że pełne wyniki sekcji zostaną przekazane śledczym dopiero za jakiś czas. Śledczy mieli również zlecić biegłemu z zakresu ruchu drogowego sporządzenie szczegółowej opinii.

Włamywali się do domów w całej Polsce. Warszawiaków zatrzymali policjanci z Bydgoszczy

Przypomnijmy, że tuż po zdarzeniu bliscy kobiety apelowali w social mediach do wszystkich świadków tego zdarzenia z prośbą o kontakt w sprawie. Obecnie świadków tragicznego wypadku poszukują również śledczy.