Seria kradzieży na bydgoskim targowisku. Piekarnię, sklep mięsny i rybny obrabowało czterech mężczyzn

i

Autor: mat. policji

Kryminalne

Seria kradzieży na bydgoskim targowisku. Piekarnię, sklep mięsny i rybny obrabowało czterech mężczyzn

2024-04-04 8:29

Funkcjonariusze z bydgoskiego Błonia zatrzymali czterech mężczyzn, podejrzanych o włamania do sklepów na targowisku przy ulicy Broniewskiego w Bydgoszczy. Wszyscy usłyszeli zarzuty. W grupie jest nieletni, dlatego o jego dalszym losie zadecyduje sąd. Szczegóły poniżej.

Podczas nocnego patrolu z środy na czwartek (27/28 marca) policjanci z bydgoskiego Błonia zostali poinformowani o trzech włamaniach na targowisku przy ulicy Broniewskiego w Bydgoszczy.

Po przybyciu na miejsce policja stwierdziła, że do wybicia szyb doszło w piekarni, sklepie mięsnym i rybnym. Z lokali zniknęły pieniądze, a łączne straty wyniosły ponad 8 tysięcy złotych.

Śledztwem zajęli się kryminalni, którzy ustalili, że za przestępstwami mogą stać czterej mężczyźni. Po zbieraniu materiałów dowodowych policjanci zatrzymali 16-latka, 18-latka, 19-latka oraz 20-latka, którzy usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniem oraz zniszczenia mienia.

Mężczyznom grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności, a w przypadku nieletniego dokumentacja trafiła do Wydziału Rodzinnego i Nieletnich Sądu Rejonowego w Bydgoszczy.

Policjant z Bydgoszczy po godzinach jest karateką. „To, co wyćwiczyłem na macie, wykorzystuję na ulicy. Nigdy nie krzyżuję rąk podczas interwencji” 

M jak miłość odcinek 1795 ZWIASTUN. Dorota wyciągnie z Bartka co go łączy z Natalką!