wypadek

i

Autor: Pomoc Drogowa Bydgoszcz 24h Andruszczenko

Samochód wjechał w budynek mieszkalny na Osowej Górze. Kierowca trafił do szpitala [GALERIA]

2023-01-10 15:16

Samochód osobowy zjechał z trasy i wjechał prosto w budynek mieszkalny przy ul. Rekinowej tuż koło drzwi frontowych. Kierowca został przetransportowany do szpitala. Poza nim, nikomu nic się nie stało. Mamy zdjęcia z miejsca zdarzenia.

Policja otrzymała zgłoszenie o godz. 13.37. Kierowca toyoty zjechał z drogi i wjechał prosto w budynek mieszkalny przy ul. Rekinowej na Osowej Górze. Na miejsce przyjechały służby. Kierowca samochodu został zabrany do szpitala. Dwojgu pasażerom nic się nie stało.

Orszak Trzech Króli w Krakowie 2023

- Do tego zdarzenia doszło prawdopodobnie z nagłych przyczyn zdrowotnych kierującego pojazdem – informuje kom. Lidia Kowalska z Zespołu Prasowego KWP Bydgoszcz.

Na miejscu cały czas trwają czynności. Policja informuje, że w okolicy miejsca zdarzenia nie ma żadnych utrudnień drogowych. Zdjęcia z wypadku mamy od Pomocy Drogowej Bydgoszcz 24h Andruszczenko, która zjawiła się niedługo po zdarzeniu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE