Rzeka Muzyki 2022 w Bydgoszczy. Szykują się koncerty nad Brdą

2022-06-22 13:45
Wyspa Młyńska w Bydgoszczy
Autor: Dawid Olszewski

W centrum Bydgoszczy znów popłynie Rzeka Muzyki. Będzie można posłuchać artystów, którzy czekają na spotkanie z bydgoską publicznością. Zapowiada się muzyczna uczta.

Nad Brdą znów popłynie muzyka. Wracają koncerty w ramach cyklu Rzeka Muzyki. W każdą niedzielę lipca i sierpnia będą organizowane koncerty w amfiteatrze przy Operze Nova.

Bydgoszczanie i turyści mogą spodziewać się różnorodnej muzyki. W planach są występy autorskie i koncerty w stylu tribute to. 

W tym roku na scenie w Bydgoszczy wystąpią między innymi Izabela Trojanowska, Monika Kuszyńska i Magda Steczkowska. Będzie okazja, by posłuchać hitów Krzysztofa Krawczyka i Zbigniewa Wodeckiego. Będzie recital i poezja śpiewana, nie zabraknie też piosenek o miłości.

Koncerty będą się odbywać w każdą niedzielę lipca i sierpnia o godz. 19:00. Pierwszy koncert 3 lipca. Wstęp na wszystkie spotkania w ramach Rzeki Muzyki jest bezpłatny.

LIPIEC

3 lipca - Izabela Trojanowska

10 lipca - Recital Joanny Aleksandrowicz

17 lipca - Koncert Moniki Kuszyńskiej

24 lipca - Magdalena Kumorek

31 lipca - Mariusz Ostrowski śpiewa Krawczyka

SIERPIEŃ

7 sierpnia - Aga Zaryan

14 sierpnia - Beata Marczewska i Tomasz Muszyński - Młynarski kontra Osiecka

21 sierpnia - Magda Steczkowska

28 sierpnia - Tribute to Wodecki - koncert w wykonaniu uczestników Konkursu Wokalnego im. Zbigniewa Wodeckiego z towarzyszeniem Zespołu pod kierownictwem Piotra Dąbrowskiego.

Pierwszy dzień lata w Bydgoszczy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE