farma

i

Autor: materiały prasowe

Zostań uczestnikiem programu TV

Ruszył casting do 3. sezonu „Farmy” Polsatu! Wiemy, jak odbywają się eliminacje i jakie warunki trzeba spełnić

2023-03-28 13:16

W piątek, 24 lutego po godz. 21.00 Polacy poznali zwycięzce drugiego sezonu programu „Farma” emitowanego na Polsacie. Widzowie zadecydowali, że do Tomek Wędzony wrócił do domu bogatszy i – ze złotymi widłami na pamiątkę. Choć finałowe emocje jeszcze nie ostygły, stacja już ogłosiła castingi do kolejnej, trzeciej edycji „Farmy”. Szczegóły poniżej.

„Farma” Polsat sezon 3. Na czym polega program?

Program „Farma” to reality show emitowany na antenie telewizji Polsat, oparty na szwedzkim formacie The Farm. Premiera pierwszej edycji miała miejsce 17 stycznia 2022 roku. Wyłonieni w castingach farmerzy przeprowadzają się do gospodarstwa rolnego pozbawionego mediów oraz wszelkich innych udogodnień.

W trakcie pobytu muszą nie tylko opiekować się zwierzętami i uprawiać warzywa i owoce, ale także wykonywać poszczególne zadania. Co kilka dni uczestnicy biorą również udział w pojedynkach. Ostatecznie walczą o tytuł Super Farmera i główną wygraną. Co zrobić, żeby dostać się do programu?

Co zrobić, żeby zostać uczestnikiem „Farmy”? Jak odbywają się castingi do programu Polsatu?

Pierwszym krokiem jest wypełnienie formularzu dostępnego na stronie telewizji Polsat. Następnie spośród wszystkich zgłoszeń wybierani są potencjalni kandydaci, do których odezwie się stacja.

Kierowcy spadają autami z kościelnych schodów na Białołęce

Czekać będzie na nich rozmowa w formie wideo z komisją kwalifikacyjną. Ta przeprowadzona zostanie przez komunikatory typu Zoom lub Skype. Będzie ona nagrywana. Później spośród „przepytanych” osób komisja wybierze grupę do 100 (stu) osób, które przejdą do następnego etapu castingu – na miejscu w Warszawie.

Tam będą musieli odpowiedzieć na pytania zawarte w przygotowanym formularzu celem określenia predyspozycji do wzięcia udziału, dopiero następnie kandydatów czeka ostateczna rozmowa i weryfikacja. Ostatecznie wskazani zostaną uczestnicy, którzy pojadą na tytułową farmę.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać uczestnikiem „Farmy”?

Warto zwrócić uwagę, że kandydaci muszą być pełnoletni! To jeden z podstawowych warunków. Drugim jest oczywiście to, że uczestnik nie może prowadzić własnej farmy na co dzień. Program polega właśnie na tym, że uczestnicy przeżywają prawdziwy survival i muszą zmierzyć się z własnymi słabościami. Oprócz tego osoby starające się o udział w programie muszą posiadać pełną zdolność do czynności prawnych, nie być w przeszłości karanym, a przeciwko nim nie może toczyć się postępowanie karne.

Casting do 3 sezonu "Farmy"

- W trzeciej polskiej edycji programu ponownie dzień po dniu i tydzień po tygodniu toczyć się będzie emocjonująca rozgrywka. Nikt nie wie, jaka taktyka zapewni finał. Współpraca i sojusze, czy szczególne umiejętności i mocny charakter? Sprawdź, co możesz dać z siebie w ciężkich warunkach i czy będzie to Twoja droga do sukcesu – czytamy na stronie Polsatu.

Warto zwrócić uwagę, że nagrania do poprzedniej programu , mają się rozpoczęły się latem 2022 roku i trwały około miesiąca. Zmagania uczestników obserwowaliśmy natomiast od początku stycznia 2023 roku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE