Rozkład jazdy w Bydgoszczy. Wakacyjne kursy autobusów. Zmiany od poniedziałku

2022-06-23 15:06
Tramwaj w Bydgoszczy
Autor: Dawid Olszewski

W poniedziałek 27 czerwca zostaną wprowadzone zmiany w komunikacji miejskiej w Bydgoszczy. Autobusy będą kursować według wakacyjnych rozkładów jazdy.

Pasażerowie w Bydgoszczy muszą przygotować się na zmiany w komunikacji miejskiej w Bydgoszczy. To w związku z wakacjami. Autobus będą jeździć inaczej.

Od poniedziałku będą obowiązywać wakacyjne rozkłady jazdy na liniach autobusowych numer 52, 54, 69, 73, 76, 83, 89, 92, 31N, 32N oraz 33N. W najbliższą niedzielę autobusy pojada zgodnie z rozkładem dla niedzieli handlowej.

Jak informują drogowcy, od 2 lipca w weekendy linia nr 82 w wybranych godzinach zostanie skierowana do pętli Las Gdański. Autobusy od pętli Zamczysko pojadą ulicami Zamczysko i Gdańską i zatrzymają się na wszystkich przystankach. Na ul. Gdańskiej pojazdy będą jeździć buspasem.

W wakacje do obsługi linii międzygminnej nr 99, która jeździ z Bydgoszczy do Nowej Wsi Wielkiej, we wszystkie dni tygodnia zadysponowane zostaną wyłącznie autobusy przegubowe. Autobusami tej linii można dotrzeć do popularnego kąpieliska w Chmielnikach.

Od 3 lipca w niedzielę i święta zostanie zawieszona linia nr 97. To na wniosek gminy Dobrcz.

Pierwszy dzień lata w Bydgoszczy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE